kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

NAJ výživové doplnky

Best French Red Wine Extract 60 mg x 90 vegetariánskych kapslí 

Vaša cena:
Bežná cena:23,00 €
Ušetríte - zľava:52.17% / 12,00 €
Dostupnosť:Bežne dodávame do 7 dní
Množstvo:
Best French Red Wine Extract

Viete prečo Francúzi trpia menej na srdcovo-cievne ochorenia? Teraz môžete mať rovnakú ochranu vďaka extraktu z najlepšieho Francúzskeho červeného viniča aj bez nutnosti pitia vína. Najlepší výťažok z Francúzskeho červeného viniča obsahujúci zložku BioVin Advance.

Výťažok je získaný z celých Francúzskych vinných rév. BioVin Advanced obsahuje 5% trans-vec-veratrol červeného viniča  a 30-35% polyphenol červeného viniča, vrátane antokyanínu a iných flavonoidov.

Každá kapsula obsahuje extrakt z najlepšieho Francúzskeho červeného viniča, poskytuje ekvivalent 3 pohárov červeného vína alebo 12 pohárov bieleho vína.

Celé zrnko hrozna s obsahom zložky BioVin Advanced zlepší telesnú obranyschopnosť a zlepšuje antioxidačné účinky. Obsiahnutý resveratrol aktivuje ľudský enzým SIRT1, ktorý zapričinuje zdravé riadenie metabolizmu.

Resveratrol má v kombinácií s červeným vínom polyphenol preukázané účinky v podpore zdravého kardiovaskulárneho systému a podporuje zdravý životný štýl.

Antioxidanty sú vo všeobecnosti látky rastlinného pôvodu, ktoré dokážu ničiť voľné radikály. Voľné radikály nepriaznivým spôsobom ovplyvňujú isté procesy v bunkách nášho tela a sú súčasťou mechanizmov takých chorôb, ako je arteroskleróza, rakovina, oslabenie imunity, ale aj Parkinsonova či Alzheimerova choroba a podobne. Antioxidanty sú schopné znefunkčniť časticu voľného radikálu a zlikvidovať ju skôr, ako vyvolá reťazovú reakciu. Stav, keď sú antioxidanty a voľné radikály v rovnováhe, je optimálny. Porušeniu tejto rovnováhy hovoríme oxidačný stres. Medzi významné antioxidanty patria napríklad vitamín E, C, betakarotén, selén či zinok. Už spomínaný resveratrol je však 20-krát silnejší ako vitamín C, 5-násobne silnejší ako betakarotén a má 50-násobne vyšší antioxidačný účinok ako vitamín E.

Vysoký obsah resveratrolu má v porovnaní s bielym predovšetkým červené víno. Je to tak preto, že pri jeho fermentácii sa používajú aj šupky z hrozna. A práve v nich sa nachádzajú fenolické látky, medzi aké patrí aj resveratrol.

Viaceré doplnky výživy s obsahom resveratrolu sa vyrábajú ako extrakt z jadierok červeného hrozna, z grepových kôstok, z kôry borovice čiernej, ale predovšetkým z koreňa krídlatky.

Účinky resveratrolu

  • chráni srdcovo-cievny systém, okrem iného tým, že znižuje tvorbu „zlého“ LDL-cholesterolu a zvyšuje tvorbu „dobrého“ HDL-cholesterolu
  • má kladný vplyv aj na pľúca, predovšetkým v prípade chronickej obštrukčnej chorobe pľúc, ale aj pri astme
  • bráni nadmernej zrážanlivosti krvi, je teda prevenciou trombózy
  • má protirakovinové účinky, spomaľuje rast rakovinových buniek, je schopný ich aj ničiť, aktivizuje schopnosť regenerácie zdravých buniek
  • má protizápalové, antibakteriálne a protiplesňové účinky
  • má antialergické účinky, pretože neutralizuje vylučovanie histamínu
  • znižuje riziko demencie, teda aj riziko vypuknutia Alzheimerovej choroby
  • je efektívnym kozmetickým prostriedkom, pretože bráni predčasnému stárnutiu, obnovuje kolagénové vlákna, udržuje hladkosť a pružnosť pokožky
  • zvyšuje odolnosť organizmu proti stresu
  • je veľmi efektívny pri retinopatii (poškodenie sietnice oka) u cukrovkárov a hypertonikov, má blahodarný vplyv na zrak

Dávkovanie: 1 až 3 kapsule denne

Min. trvanlivosť do 01 / 2018 

« späť