kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

NAJ výživové doplnky

Astragalus 500 mg x 100 kapslí  

Vaša cena:
Bežná cena:18,99 €
Ušetríte - zľava:42.07% / 7,99 €
Dostupnosť:Bežne dodávame do 14 dní
Množstvo:
Astragalus 500mg x 100 kapslí

Astragalus je považovaný za normalizáciu vplyvov na telesné funkcie. Je pozberaný z voľnej prírody v severnej Číne a Mongolsku. Čínske spisy ukazujú na Astragalus ako "Superior Tonic." Je to jedna z najvýznamnejších čínskych liečivých rastlín a je bežne používaná aj v čínskej kuchyni.

Astragalus Root (Huang Qi) je používaný ako obľúbené bylinné tonikum v Číne po mnohé stáročia. Obsahuje niektoré zo známych aktívnych zložiek napr. flavonoidy, voľné aminokyseliny, stopové minerály a polyfenoly. V skutočnosti je dokonca lepší ako všetky tieto zložky. Niekoľko posledných klinických štúdií v Číne ukázali, že Astragalus zlepšuje imunitné funkcie a zlepšuje prežitie u niektorých ľudí s rakovinou

Na rozdiel od mnohých liečivých bylín, Astragalus je úplne bezpečný pre každodenné použitie aj vo veľkých dávkach. V Oriente, Huang Qi [Astragalus] sa používa v tradičnej čínskej medicíne ako súčasť každodennej stravy. Orientálne polievky pripravené denne sú zvyčajne posiate zvláštnymi vetvičkami, ktoré im dodávajú jak chuť do jedla tak aj liečivé účinky. Na západe Astragalus pridávajú do nápojov a polievok v prášku.

Astralagas (Huang qi v čínštine), užívaná trikrát denne pomáha jednak vybudovať silnejší imunitný systém, aby sa zabránilo zimnému vyčerpaniu, depresii, chorobám a pribúdaniu na váhe. Pomáha pri znižovaní sladkej chute a tak pomáha znížiť spotrebu vody a zabrániť nadúvaniu. Väčšia sila, vitalita, energia sú v Číne "Hlavné" čo je zásadné pre silný imunitný systém, pozitívny postoj, ktorý pomáha odolávať ochoreniu.

Zloženie: Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) - 500 mg extraktu z koreňa v 1 kapsli
kapsula: želatína jedlá
emulgátor: stearát horečnatý (rastlinný zdroj)
okyselujúci prostriedok: kyselina stearová

Dávkovanie: 2 kapsule jeden až trikrát denne

Min. trvanlivosť do 08 / 2022 

Výrobca: NOW FOODS

Pôvod: Spojené štáty

Upozornenie:

Výživový doplnok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Skladovať mimo dosahu detí! Denná dávka sa nesmie presiahnuť! V prípade užívania liekov na predpis sa o užívaní poraďte s lekárom! 

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006 a nariadení komisie č. 432/2012 nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o produktoch uvedených na tejto stránke sú len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú zákazníkov k tvrdeniam, že majú tieto produkty liečivé účinky. Produkty sú registrované na trhu ako výživové doplnky. Nejedná sa o lieky a nemajú schválené diagnostické a ani liečivé účinky. Všetky uvedené údaje na tejto stránke slúžia pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.  

 


« späť