kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

NAJ výživové doplnky

Pestrec mariánsky (Silymarín) / Milk Thistle / 150 mg x 120 vegentariánskych kapslí 

Vaša cena:
Bežná cena:26,00 €
Ušetríte - zľava:42.31% / 11,00 €
Dostupné množstvo:3
Množstvo:
Pestrec mariánsky 150 mg x 120 v. kap.

Pestrec mariánsky (Silybum marianum). Tento výťažok, koncentrovaný v pomere 30:1, obsahuje štandardne 80% silymarínu zo semien silyba.

Silymarín obsahuje hlavne 3 flavonolignany: z väčšej časti silybín a ďalej potom silydianín a silychristín, ktoré podporujú pečeňové funkcie zvyšovaním hladiny ochranného glutatiónu.

Pestrec mariánsky má antioxidačné vlastnosti kyseliny, ktoré môžu pomôcť v boji proti škodlivým volným radikálom v tele. Mnohé vedecké štúdie teraz zdôrazňujú jeho schopnosť k udržaniu zdravej funkcie pečene.

Pestrec mariánsky (Silybum marianum), člen rodiny slnečníc, bol používaný v bylinkárstve po viac než 2000 rokov. Pôvodom je z oblasti Stredozemného mora. Patrí medzi najstaršie známe rastlinné liečivé prípravky. Liečitelia ostropestrecom mariánskym stimulovali tok žlče z pečene a tým podporovali zdravé trávenie.

Ostropestrec mariánsky sa používa hlavne pre zlepšenie funkcií pečene. Je to veľmi silný antioxidant a ako taký napomáha k odstráneniu toxických látok z tela. Pokiaľ je poškodenie pečene v dôsledku požívania alkoholu, steroidov, škodlivých látok alebo iných ekologických faktorov, pestrec mariánsky pomáha vytvárať nové pečeňové bunky.

Pestrec mariánsky môže byť užitočný pri znížení rizika vzniku žlčových kameňov. Jeho schopnosti čistiť pečeň sú dobre zdokumentované vo vedeckej literatúre.

Populácia, ktorá môže mať s doplnením pestrecu zlepšenie patria: osoby s hepatitídou C, problémy s pečeňou alebo iné dlhodobé zdravotné problémy, osoby trpiace alkoholizmom alebo sú po liečbe alkoholizmu, jednotlivci, ktorí chcú doplniť silné antioxidanty a športovcov, ktorí chcú zlepšiť športovný výkon a celkový zdravotný stav.

Športovci a kulturisti môžu mať prospech s užívaním pestrecu. Športovci a kulturisti väčšinou používajú veľa výživových doplnkov súbežne s cielom zvýšiť výkonnosť. Použitím niekoľko doplnkov spolu môže spôsobiť synergismus, ktorý vyústi v obrovské napätie v pečeni.

Zloženie: Kurkuma (Curcuma longa) - 350 mg extraktu z koreňa v 1 kapsule
Pestrec mariánsky (Silybum marianum) - 150 mg extraktu zo semien v 1 kapsule
vegetariánska kapsula: celulóza
emulgátor: stearát horečnatý (rastlinný zdroj)
prídavná látka: ryžová múka  

Dávkovanie: 2 kapsule denne

Min. trvanlivosť do 04 / 2021

Výrobca: NOW FOODS

Pôvod: Spojené štáty

Upozornenie:

Výživový doplnok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Skladovať mimo dosahu detí! Denná dávka sa nesmie presiahnuť! V prípade užívania liekov na predpis sa o užívaní poraďte s lekárom!

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006 a nariadení komisie č. 432/2012 nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o produktoch uvedených na tejto stránke sú len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú zákazníkov k tvrdeniam, že majú tieto produkty liečivé účinky. Produkty sú registrované na trhu ako výživové doplnky. Nejedná sa o lieky a nemajú schválené diagnostické a ani liečivé účinky. Všetky uvedené údaje na tejto stránke slúžia pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.

 


« späť