kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

NAJ výživové doplnky

Astaxanthin 4 mg x 60 vegetariánskych kapslí 

Vaša cena:
Bežná cena:26,00 €
Ušetríte - zľava:38.46% / 10,00 €
Dostupné množstvo:3
Množstvo:
Astaxanthin 4 mg x 60 veg. kaps.

Považovaný za najúčinnejší prírodný antioxidant s ochrannými a protizápalovými účinkami, chráni bunky pred stárnutím, UV žiarením...

800x účinnejší ako koenzým Q10,
550x účinnejší než výťažky zo zeleného čaju,
6000x účinnejší než Vitamin C...

Astaxanthin je prírodný doplnok stravy vyrobený z mikroriasy Heamatococcus a býva označovaný ako najsilnejší prírodný antioxidant s ochrannými a protizápalovými účinkami. Je oveľa silnejší než iné antioxidanty, zachytáva jednotlivé atómy kyslíku skôr, než môžu poškodiť naše bunky a DNA.

Mikroriasa Heamatococcus je pestovaná na Havaji. Jej bunky produkujú veľké množstvo astaxanthinu, ktorý ju chráni pred nepriaznivými podmienkami a intenzívnym slnkom. Môže žiť bez potravy alebo bez vody cez 40 rokov, keď je vrátená do vhodných podmienok, prospieva a pokračuje v raste. Astaxanthin vytvára „silové pole pre prežitie“, tie isté účinky má na ľudí a zvieratá.

Astaxanthin je určený populácií od 15 rokov, veľmi vhodný pre športovcov, podnikateľov, ľuďom ťažko pracujúcim, šoférom, chorobou oslabených ľudí a ľuďom žijúcich v zdravotne narušenom prostredí.

Zloženie: Mikroriasa (Haematococcus pluvialis) - 4 mg  extraktu z listov v 1 kapsli
gelová vegetariánska kapsula: kukuričný škrob, karagénan, glycerol
zmes antioxidantov: extrakt s vysokým obsahom tokoferolov, extrakt z rozmarínu
prídavná látka: extra panenský olivový olej

Dávkovanie: 1 kapsula s jedlom 1 až 3 krát denne

Min. trvanlivosť do 06 / 2021 

Výrobca: NOW FOODS

Pôvod: Spojené štáty

Upozornenie:

Výživový doplnok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Skladovať mimo dosahu detí! Denná dávka sa nesmie presiahnuť! V prípade užívania liekov na predpis sa o užívaní poraďte s lekárom!

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006 a nariadení komisie č. 432/2012 nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o produktoch uvedených na tejto stránke sú len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú zákazníkov k tvrdeniam, že majú tieto produkty liečivé účinky. Produkty sú registrované na trhu ako výživové doplnky. Nejedná sa o lieky a nemajú schválené diagnostické a ani liečivé účinky. Všetky uvedené údaje na tejto stránke slúžia pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.  

 

 


« späť