kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

NAJ výživové doplnky

Melatonín 1 mg x 100 tabliet 

Vaša cena:
Bežná cena:32,00 €
Ušetríte - zľava:68.75% / 22,00 €
Dostupné množstvo:2
Množstvo:
Melatonín 1 mg x 100 tabliet

Melatonín je prírodný hormón regulujúci ľudské biologické hodiny, hormón mladosti a kontroluje rytmus zdravého spánku a bdenia.

Melatonín je silný antioxidant endogénneho typu, ktorý zabezpečuje zdravý spánok, povzbudzuje imunitný systém. Hormón melatonín patrí k endogénnym antioxidantom, čo znamená, že na rozdiel od známych antioxidantov, ako sú vitamíny C, E či betakarotén, ho organizmus nezískava zo stravy, ale tvorí si ho sám – za šera, pri stmievaní – v malom mozgu z hormónu serotonín, ktorý je zdrojom dobrej nálady a celkovej telesnej pohody.

Podľa názoru vedcov má melatonín silné antioxidačné účinky a významným spôsobom chráni pred chorobami srdca, rakovinou a očným zákalom. Dokáže totiž neutralizovať účinky stresu a podporovať imunitný systém.

Hladina melatonínu s pribúdajúcim vekom enormne klesá. Už na začiatku dospelosti je 4-násobne nižšia ako u 3 ročného dieťaťa. V strednom veku je už 8-násobne nižšia, a v staršom veku klesá hlboko pod jednu desatinu z pôvodnej hodnoty.

Zloženie: Vitamín B3 (Niacín, niacínamid - 100 mg v 1 tablete)
Horčík (Mg, 40 mg v 1 tablete)
Vitamín B6 (Pyridoxín, pyridoxíniumchlorid - 5 mg v 1 tablete)
Melatonín (1 mg v 1 tablete)
tableta: celulóza
emulgátor: stearát horečnatý (rastlinný zdroj)
farbivo: uhličitan vápenatý
regulátor kyslosti: kyselina stearová   

Dávkovanie: 1 tabletu 60 minút pred spaním 

Min. trvanlivosť do 06 / 2021

Výrobca: NOW FOODS

Pôvod: Spojené štáty

Upozornenie:

Výživový doplnok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Skladovať mimo dosahu detí! Denná dávka sa nesmie presiahnuť! Používať len pred spaním! Počas užívania melatonínu neveďte vozidlo a neobsluhujte stroje!  V prípade užívania liekov na predpis sa o užívaní poraďte s lekárom.

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006 a nariadení komisie č. 432/2012 nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o produktoch uvedených na tejto stránke sú len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú zákazníkov k tvrdeniam, že majú tieto produkty liečivé účinky. Produkty sú registrované na trhu ako výživové doplnky. Nejedná sa o lieky a nemajú schválené diagnostické a ani liečivé účinky. Všetky uvedené údaje na tejto stránke slúžia pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.

 

 


« späť