kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

VERTERA - zázračná riasa z Ruska

VERTERA laminaria gel 500g 

Vaša cena:
Bežná cena:39,00 €
Ušetríte - zľava:20.51% / 8,00 €
Dostupné množstvo:0
VERTERA laminaria gel 500g

Ruský multi -miliardár Khitrov, syn generála ruskej armády požiadal vedcov, aby mu pripravili produkt, ktorý ľuďom SKUTOČNE pomôže zlepšiť zdravotný stav.

Vedci mu dali odpoveď, že to môže byť jedine riasa, ktorá má podobnú štruktúru ako krvná plazma, ale konzumovať ju je potrebné iba v ŽIVOM stave a jedine vtedy má 100% účinnosť.

Vynašli preto aj jedinečný spôsob ako túto riasu uchovať v ŽIVEJ FORME a to pomocou gélu.

Gél, vyrobený na bázi morských rias sa absorbuje rýchlejšie, než prirodzená riasa alebo prášok vyrobený z riasy, vďaka špeciálnemu koloidnému zloženiu.

Zloženie a štruktúra pripomína krvnú plazmu.

Telo absorbuje temer 90 % složiek gelu , ktorý vstupuje do ľudských buniek, na rozdíl od práškov a tabliet, kedy je to iba 13 %.

Gél obsahuje špeciálne rastlinné vlákna s jedinečnými iontomeničovými vlastnosťami, ktorými sa nemôže nikto iný na svete pochváliť.

Vertera gél je teda produkt dva v jednom - čistí bunky pred škodlivými vplyvmi a vyživuje a energetizuje ich pomocou užitočných látok.

« späť