kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

NAJ výživové doplnky

INTRA 23 bylín dokonalá zmes výťažkov  

Vaša cena:
Bežná cena:45,00 €
Ušetríte - zľava:4.44% / 2,00 €
Dostupnosť:Bežne dodávame do 2 dní
Množstvo:
Intra-dokonalaZmesBylin

Osvědčené a prověřené bylinné výtažky obsažené v přípravku Intra vám dodávají fytonutrienty (rostlinné látky) a antioxidanty chybějící ve vašem jídelníčku a uvádějí váš organismus do rovnováhy, kterou potřebujete pro zdraví a fyzickou i duševní pohodu. Přesně vyvážený přípravek Intra je přírodním doplňkem výživy, jehož třiadvacet bylinných výtažků společně působí mnohem účinněji. Intra pomáhá posilovat všech osm soustav lidského organismu a udržovat je v rovnováze. Vy se přitom cítíte lépe, šťastněji a plni energie!

Intra je vyvážená zmes 23 druhov liečivých rastlín, bylín, korienkov a kôr stromov pestovaných v ekologicky čistých oblastiach sveta. Účinok výťažkov liečivých rastlín a bylín, ktoré Intra obsahuje, je preverený stáročiami a skúsenosťami mnohých generácií. Liečivé rastliny Intra je prírodný doplnok zdravej výživy, ktorý obsahuje celý rad základných živín, chýbajúcich v našej každodennej strave.

Zloženie:
Aloe vera (Aloe barbadensis)
Sibírsky ženšen (Eleutherococcus senticosus)
Lékorica (Glycyrrhiza Species)
Kozinec (Astragalus membranaceus)
Huba Reishi (Ganoderma lucidum)
Slzovka obyčajná (Coix Lacryma - jobi)
Bobule schizandry (Schisandra chinensis)
Plody divej ruže (Roza species)
Čakanka obyčajná (Cichorium intybus)
Púpava lekárska (Taraxacum officinale)
Harmanček pravý (Chamomilla recutita)
Tolice vojteška (Medicago sativa)
Medovka lekárska (Melissa officinalis)
Pískovice - grécke seno (Trigonella foenum - graecum)
Včelí peľ (Apis Pollenus)
Zimozelen okolikatý (Chimaphila umbellata)
Jalovec obyčajný (Juniperus communis)
Zázvorovník lekársky (Zingiber officinale)
Miřík celer (Apium graveolens)
Smilax officinale (Smilax medica)
Mučenka pletná (Passiflora incamata)
Tymián obyčajný (Thymus vulgaris)
Paprika (Capsicum species)
Prídavné látky: deionizovaná voda, hrušková šťava z koncentrátu, kukuričný sirup s vysokým obsahom glukózy a fruktózy, celulóza, sorban draselný, kyselina vinna

Dávkovanie:
Odporúčaná denná dávka tekutej Intry je 28 ml (1 odmerka), prípadne 2 kapsule na 60 kg hmotnosti. Dennú dávku si môžete rozdeliť na viac krát. Detská denná dávka je od 2,5 ml, upravená tiež podľa hmotnosti dieťaťa. Intru môžete užívať kedykoľvek v priebehu dňa, najlepšie však ráno nalačno a (alebo) večer pred spaním. Dôležitá je pravidelnosť užívania, zvyknite si preto na určitú dennú dobu, kedy na dávku Intry určite nezabudnete. Nepravidelné užívanie Intry znižuje jej účinky a pozitívny vplyv na organizmus. Maximálnu efektívnosť dosiahnete ak užívate Intru 3 mesiace.
1 balenie = mesačná dávka

Balenie: 950 ml

Upozornenie: Doplnok stravy.

« späť