kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Power Matx - EnergoInformačná programovaná voda- KONEČNE TU !

MatrixJUNO Matrix JUNO PowerMatrix IUNO 

Vaša cena:
Bežná cena:124,00 €
Ušetríte - zľava:43.55% / 54,00 €
Dostupné množstvo:3
Množstvo:
MatrixIUNO Matrix IUNO

MatrixIUNO je silou arktickej prírody, ktorej tajomstvo našli ruskí vedci.

Použitie extraktov perál a štrkového extraktu v produkte umožňuje získať jedinečné účinky, ktoré nemajú na svete žiadne analógy na omladenie a prevenciu zmien súvisiacich s vekom. Biomolekulárnym účinkom týchto produktov je ovplyvňovať regeneračné a revitalizačné procesy (omladenie) všetkých vrstiev a kožných útvarov.

Biomolekulárne účinky vznikajú v dôsledku biomolekúl, ktoré prenikajú do kože priamo stratum corneum alebo cez výtokové kanály žľazy. Zvýšená penetračná sila biomolekúl je spôsobená aktívnou difúziou proti gradientu koncentrácie a aktiváciou informácií špecifických dopravných systémov.

Informačná zložka produktu MatrixIUNO, ktorá charakterizuje špecifické vlastnosti perleťového extraktu a extraktu Graviola, funguje ako "transdermálna" kozmetika. Komponenty MatrixIUNO zvyšujú produkciu biologicky aktívnych látok v koži (rastové faktory, trofické faktory, regulačné peptidy atď.). Pri aplikácii na pokožku nielenže proces starnutia výrazne spomaľuje, ale sú pozorované estetické účinky, ktoré možno charakterizovať ako metabolická renesancia.

Kožné bunky získajú druhý dych, novú energiu a s ňou nový regeneratívny potenciál. Pokožka znovu získa svoj prirodzený vzhľad, stáva sa mladšou, mladšou ako je jej biologický vek. Jej odolnosť voči agresívnym vonkajším a vnútorným vplyvom sa zvyšuje. Avšak procesy metabolizmu, syntézy, samoobnovenia buniek sa rozvíjajú v čase, berúc do úvahy vzor regenerácie. Je potrebné vedieť, že na dosiahnutie dlhodobého a stabilného účinku proti starnutiu pokožky je potrebné vykonať rad všeobecných opatrení, ktoré zabraňujú procesom predčasného starnutia zvnútra.

Zdravý vzhľad by mal byť dosiahnutý zdravým, dobre fungujúcim organizmom "vonkajšia krása je vnútorná krása".

Aktívne riešenie problémov súvisiacich s vekom:
- proti vráskam na čele a v obočí
- proti "vranovým nohám"
- proti nasolabiálnym záhybom
- proti prehýbaniu a strate pružnosti
- proti pigmentácii
- proti skresleniu oválu tváre

Objem: 150 ml

Použitie:- na predchádzanie opálenia pokožky (použite pred opaľovaním, po opaľovaní, aby sa zabránilo popáleniu kože, môžete kombinovať s opaľovacími prípravkami)
- biolifting - zlepšuje pružnosť, farbu kože, normalizuje svalový tonus a vytvára krásny ovál tváre
- keď koža horí
- s vekom súvisiacou hyperpigmentáciou kože
- pred kozmetickými procedúrami (peeling, laserová korekcia) a po procedúrach

Aplikácia Matrix IUNO:
-
na čistú pokožku tváre, krku a akýchkoľvek problémových oblastí pokožky 2-3 krát denne

Možno kombinovať s Matrix Decoris.
Potom môžete použiť akúkoľvek kozmetiku.

Regulačné biomolekuly perlových mlynov - zastaviť starnutie! Riečna perla Margaritifera, ktorá žije v severných riekach, má dva-storočný cyklus života.
Program starnutia v tomto mäkkýš je odložený:
Žije viac ako 200 rokov, perličková dievčina nie je chorá, má veľmi aktívnu regeneráciu všetkých orgánov a systémov. Reprodukuje za 150 rokov lepšie ako za 50 rokov. Rastú celý môj život. Zomiera nie zo staroby, ale z dôvodu dosiahnutia určitej veľkosti. Keď padol, nemôže filtrovať vodu a zomrie hladom. Proces perla chovu je symbióza, ktorá existuje viac ako 150 miliónov rokov medzi perlou a lososom. Predstavitelia lososa plavia pre ryby v riekach s perlami, larvy perličkových mušlí sa dostanú do žiabrov rýb. Larvy, biť žiabry, vstreknúť látky, ktoré zakazujú program zrýchleného starnutia. V tomto prípade jedinci, ktorým tieto larvy dostali po trení, nezomrú, ale zima v rieke a potom žiť ďalších 6-7 rokov. Pomocou špičkových metód vedci dokážu identifikovať špecifické regulačné biomolekuly zodpovedné za zablokovanie programu stárnutia lososa a ako ukázali štúdie, účinok týchto molekúl sa rozširuje nielen na ryby, ale aj na bunky ľudskej kože. Skúste a ste arktickou zložkou mládeže.

Regulačné proteíny štrkovej ochrany proti antológii. Tropická rastlina Guabana je známa ako Graviola - rodina Annonacese. Štúdiom tejto rastliny vedci našli Acetogenes - ktorý má silný protinádorový účinok. Acetogény sú veľkou skupinou rodiny Annonacese, ktorá je charakterizovaná vysokou biologickou aktivitou, extrémne silnými protinádorovými účinkami. Acetogenény graviolu inhibujú (zastavujú syntézu ATP) v rakovinových bunkách je energetický deficit, ktorý vedie k apoptóze (programovaná bunková smrť). Ruský vedec AV Nagovitsyn vyvinul modernú techniku ​​na získanie extraktu vysoko aktívnych regulačných rastlinných proteínov od firmy Graviola. Pomocou viacstupňového spracovania informácií o energii na jedinečnom zariadení na štruktúre vody je spektrum energetickej informačnej matrice extraktu vysoko aktívnych regulátorov.
« späť