kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Power Matx - EnergoInformačná programovaná voda- KONEČNE TU !

MatrixAntivarix Matrix Antivarix PowerMatrix  

Vaša cena:
Bežná cena:79,00 €
Ušetríte - zľava:45.57% / 36,00 €
Dostupnosť:Bežne dodávame do 2 dní
Množstvo:
MatrixAntivarix Matrix Antivarix

MatrixAntivarix je unikátny preparát, ktorý nie je liekom v pravom zmysle slova, ale má silnú biologickú aktivitu bez nežiadúcich vedľajších účinkov. Skladá sa zo špeciálne upravenej vody s aplikovanou informáciou z bioregulačných proteínov, liečivých bylín a kyseliny jantárovej.

Kŕčové žily dolných končatín  je chronické ochorenie, ktoré sa prejavuje rozšírením vnútorného priesvitu žíl a narušením spätného  odtoku krvi z končatín. Cievy na nohách sú opatrené špeciálnymi chlopňami, ktoré prepúšťajú krv len v jednom smere (nahor) a nedovoľujú jej hromadiť sa v končatinách. Pri narušení práce týchto chlopní sa krv môže pohybovať aj druhým smerom, čo narušuje jej odtok a spôsobuje hromadenie žilovej krvi v dolnej končatine s rozvojom symptómov varikózneho rozšírenia.

Riziko rozšírenia varikózy je vyššie u ľudí, ktorích príbuzní trpia týmto ochorením. To sa vysvetľuje tým, že u týchto ľudí je dedičné (vrodené) zoslabenie žilovej steny, ktoré predchádza vzniku kŕčovej žily. Chronické ochorenie pečene napr. Hepatitída, cirhóza mnohokrát zvušujú riziko vzniku varikózy.

Ženy trpia varikóznym rozšírením žíl dolných končatín 2x častejšie ako muži. Nie je vylúčené, že príčinou môže byť dlhodobé nosenie obuvi s vysokými podpätkami. Častejší vývoj ochorenia žíl u žien sa tiež vysvetľuje hormonálnymi zmenami v tehotenstve či v období menopauzy.

Vek hrá dôležitú úlohu pri vývoji kŕčových žíl v končatinách. Toto ochorenie sa častejšie vyskytuje po 45. roku veku, ale to nevylučuje vznik tejto poruchy vo veku mladšom. Arteriovenózne fistuly môžu vzniknúť aj u dospievajúcich a mladých ľudí.

Sedavý spôsob života bez dostatku pohybu, práce vyžadujúcej dlhé státie, spôsobuje rozvoj chorobného rozšírenia žíl. Obezita a nadváha sa tiež javí jednou z príčin a ďalšie býva intenzívna fyzická záťaž napr. u športovcov.

Ochráňte svoje dolné končatiny, udržte ich krásne a zdravé.

Používajte MatrixAntivarix!

Objem: 100 ml 

Spôsob použitia: nie je určené pre vnútorné použitie!

Ráno a pred spaním priložte na postihnuté časti žíl gázu namočenú v 5 - 10 ml roztoku

« späť