kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Power Matx - EnergoInformačná programovaná voda- KONEČNE TU !

MatrixThymon2 Matrix Thymon2 PowerMatrix 

Vaša cena:
Bežná cena:43,00 €
Ušetríte - zľava:32.56% / 14,00 €
Dostupné množstvo:2
Množstvo:
MatrixThymon2 Matrix Thymon2

MatrixThymon2 je profylaktický prostriedok zameraný na odstránenie autoimúnnych ochorení.

MatrixThymon2 je preparát s aplikovanou informáciou a energoinformačnou matricou zdravého a mladého tkaniva týmusu a liečivých rastlín (extrakt ľubovníka, rebríčka a prasličky).

Toto je unikátny preparát, ktorý po preniknutí do organizmu má veľmi priaznivý vplyv na imunitný systém aj reguluje jeho činnosť, bojuje s autoimunitnými a alergickými problémami.

Autoimunitné ochorenie je ochorenie, spojené s narušenou funkciou imunitného systému človeka, ktorá začína vnímať vlastné tkanivo ako cudzorodé a začína ho poškodzovať. Podobné choroby sa ešte nazývajú systémové, pretože je poškodený celý systém a niekedy celý organizmus.

Mechanizmus vzniku týchto procesov nie je ešte úplne preštudovaný. Špecialisti často nemôžu pochopiť s čím súvisia negatívne reakcie imunitného systému na vlastné tkanivo. Vyvolať toto zlyhanie organizmu môžu stres, úraz, hypotermia, rôzne infekčné ochorenia atď.

Lymfocyty - bunky imunitného systému prechádzajú ,,školením,, v týmusu aj v lymfatických uzlinách. Pri tom každá bunka má schopnosť rozoznať určitú ,,cudzorodú,, bielkovinu,, aby v budúcnosti mohla bojovať s rôznymi infekciami.

Niektoré lymfocyty sa učia rozoznávať ako svoje vlastné bielkoviny, tak i cudzorodé. Normálne lymfocyty slúžia imunitnému systém a ničia nedostatočné alebo choré bunky organizmu. U niektorích ľudí je stratená kontrola nad takými bunkami, ich aktivita sa zvyšuje a spúšťa sa proces ničenia normálnych buniek, rozvíjajú sa autoimunitné choroby.

MatrixThymon2 dodáva organizmu informáciu o mladom tkanive týmusu, ktoré je shopné priviesť imunitný systém do normálneho stavu. Tento proces je nasmerovaný na odstánenie autoimunitných stavov a tiež na odstránenie precitlivenosti organizmu na špeciálnu bielkovinu, (ktorá je napríklad pri alergických ochoreniach), čo pomáha k zmenšeniu alergického zápalového procesu.

Objem: 30 ml

Spôsob použitia: 12 - 15 kvapiek do 50 - 70 ml vody 2x denne

Dĺžka použitia: 2 - 3 mesiace

 

« späť