kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Power Matx - EnergoInformačná programovaná voda- KONEČNE TU !

MatrixAdrenalis Matrix Adrenalis PowerMatrix 

Vaša cena:
Bežná cena:43,00 €
Ušetríte - zľava:32.56% / 14,00 €
Dostupné množstvo:1
Množstvo:
MatrixAdrenalis Matrix Adrenalis

MatrixAdrenalis je profylaktický prostriedok, zameraný na odstánenie patológií nadobličiek.

MatrixAdrenalis je preparát s informáciou a energo-informačnou matricou zdravého a mladého tkaniva nadobličiek a liečivých bylín (medovka, stavikrv (krídlatka), listy žihľavy). Tento unikátny peparát po vzniknutí do organizmu kladne pôsobí na štruktúry nadobličiek a reguluje ich činnosť, urýchľuje ich regeneráciu, zlepšuje procesy látkovej výmeny.

Nadobličky sú párovým orgánom žliaz s vnútornou sekréciou, ktorý sa nachádza v retroperitoneu nad horným oblúkom obličiek. Tento orgán vykonáva v organizme človeka množstvo dôležitých funkcií: vyrába hormóny, zúčastňuje sa regulácie metabolizmu, zabezpečuje nervový systém a celý organizmus k odolnosti voči stresu a schopnosti rýchlej obnovy po stresovej situácii.

Nadobličky sa javia silnou rezervou nášho organizmu. Napríklad, ak sú nadobličky zdravé a dobre fungujú, človek v dobe stresovej situácie nepociťuje únavu ani slabosť. V prípade, keď dané orgány zle fungujú, človek prežívajúci stres sa dlho nemôže spamätať. Dokonca po zážitku otrasu človek ešte 2 - 3 dni cíti slabosť, ospalosť, prichádzajú panické ataky, nervozita.

Takéto príznaky hovoria o možnom narušení funkcie nadobličiek, ktoré fungujú slabo pri zabezpečení odolnosti nervového systému. Pri dlhodobých alebo častých stresových situáciách, nadobličky zväčšujú svoj objem a pri zaťažujúcich depresiách prestanú fungovať správne, vyrábať potrebné množstvo hormónov a enzýmov. To časom vedie k rozvoju mnohých ochorení, ktoré významne znižujú kvalitu života človeka a môžu viesť až k ťažkým následkom.

Každá nadoblička vyrába hormóny a skladá sa z vnúrornej a vonkajšej medulárnej hmoty, koré sa od seba líšia svojou stavbou, sekréciou hormónov aj pôvodom (vznikom). Medulárne hormóny nadobličiek v ľudskom organizme syntetizujú katecholamíny, zúčastňujúce sa riadenia centrálneho nervového systému, kôry mozgovej, hypotalamu. Katecholamíny vykazujú účinok na výmenu uhľohydrátov, tukov a elektrolytov. Zúčastňujú sa riadenia kardiovasklárnej a nervovej sústavy.

Objem: 30 ml

Spôsob použitia: 12 - 15 kvapiek do 50 - 70 ml vody 2x denne

Dĺžka použitia: 2 - 3 mesiace

 

« späť