kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Power Matx - EnergoInformačná programovaná voda- KONEČNE TU !

MatrixOxynorm Matrix Oxynorm PowerMatrix 

Vaša cena:
Bežná cena:80,00 €
Ušetríte - zľava:46.25% / 37,00 €
Dostupné množstvo:2
Množstvo:
MatrixOxynorm Matrix Oxynorm

MatrixOxynorm je profylaktický prostriedok určený na zvýšenie odolnosti nervových buniek pri nedostatku kyslíka - hypoxiou (trpí približne 90% populácie) posilnenie transportu a vstrebanie glukózy a kyslíka do mozgu. Má neuroprotektívny efekt - ochrana mozgových buniek (neurónov) pred poškodením a odumieraním.

Kyslík - to je základ všetkého živého na našej planéte. Ak bez jedla človek prežije niekoľko mesiacov, bez vody niekoľko dní, bez kyslíka len niekoľko minút. K deficitu kyslíka sú citlivé orgány aj tkanivá v celom organizme, ale najcitlivejší je mozog. Pri hypoxii je mozog kririckým orgánom (kyslíkové "hľadovanie" tkanív). 

Hypoxia mozgu nie je jednotlivá choroba, je patologický stav, na ktorý má vplyv mnoho vonkajších aj vnútorných faktorov. Vzniká následkom nedostatočného zásobenia tkanív kyslíkom alebo narušením jeho využitia pramo bunkami. Mozgové tkanivo vydrží bez poruchy funkcie len 4 sekundy, v rozmedzí 8 - 12 sekúnd sa po prerušení krvného obehu rozvíja strata vedomia, počas 20 - 30 sekúnd mizne aktivita mozgovej kôry a človek upadá do kómy. Ak sa neobnoví krvný obeh počas 4 - 5 minút dochádza k mozgovej smrti.

V závislosti na príčine mozgová hypoxia býva:
- exogénna (pri znížení množstva kyslíka v životnom prostredí)
- respiračná (dýchacia)
- cirkulačná (obehová srdcovo-cievna)
- krvná
- tkanivová (histologická)

Podľa času rozvoja hypoxiu rozdelujeme na:
- blesková - rozvíja sa počas niekoľkých sekúnd či minút, krvácanie do dýchacieho centra
- akútna - nastupuje v priebehu niekoľkých hodín, napr. pri otrave niektorými látkami
- chronická - trvá dlhšiu dobu, napr. pri chronickej srdcovej nedostatočnosti, mozgovej ateroskleróze, discirkulačnej encefalopatii a mnohých ďalších patológiách a choreniach

Aby ste predišli chronickej hypoxii, používajte inovačný preparát MatrixOxynorm.

Objem: 100 ml

Spôsob použitia: 12 - 15 kvapiek do 50 - 70 ml vody 2x denne

Dĺžka použitia: 2 - 3 mesiace
« späť