kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Power Matx - EnergoInformačná programovaná voda- KONEČNE TU !

MatrixProsta Matrix Prosta PowerMatrix 

Vaša cena:
Bežná cena:43,00 €
Ušetríte - zľava:32.56% / 14,00 €
Dostupné množstvo:0
MatrixProsta Matrix Prosta

MatrixProsta je profylaktický prostriedok zameraný na odstránenie patológií predstojnej žľazy.

MatrixProsta je preparát s informáciou s energo-informačnou matricou zdravého, mladého tkaniva predstojnej žľazy a liečivýh bylín (ľubovník, puškvorec obyčajný, palina obyčajná). Tento unikátny preparát po vstupe do organizmu, má kladný vplyv na štruktúru aj funkciu predstoje žľazy, jej regeneráciu a zlepšenie látkovej výmeny.

Prostata je nepárová exokrinná žľaza (s vonkajšou sekréciou) mužského pohlavného systému, ktorej anatomické umiestnenie určuje jej hlavné funkcie. Má špecifický tvar, s rastom sa zväčšuje a čiastočne mení svoj vzhľad. Pre mužské zdravie je tento orgán natoľko dôležitý, že ho časom začali nazývať druhým srdcom muža. Pri rôznych problémoch v tejto časti tela je liečenie dlhé a zložité.

Cez prostatu vedie močová trubica. Tu začína funkcia prostaty - otvára a zatvára jej ústie, pričom moč može vyjsť von alebo sa držať vo vnútri. Pri ochorení je nutkanie na močenie častejšie, spúšťanie moču je narušené. 

Prostata zodpovedá za ejakulát - tekutú formu spermií, pri pohlavnom akte vypúšťa látku, ktorú nazývame tekutým sekrétom (výlučkom). Silu ejakulácie, tak aj pocit uvoľnenia po pohlavnom styku prežíva muž s menšou intenzitou, ak je narušená funkcia predstojnej žľazy. Orgamus sa stáva menej výrazný, znižujú sa reprodukčné funkcie. Pri zápale začínajúcim v predstojnej žľaze, sa začne vylučovať látka podobná hnisu, ktorá má zhubný vplyv na spematozoidy, teda ich ničí. 

Mužskú prostatu obklopuje nervové tkanivo. V prípade zápalu sa bolestivé pocity prenášajú do rôznych oblastí miešku, krížov, obličiek, močovej trubice, do podbruška. Preto sa nie vždy podarí nájsť pravú príčinu bolestí.

Nutné je pochopiť, že prostata je veľmi náchylná k rôznym ochoreniam. Pre zachovanie mužskej sily je nevyhnutné starať sa o zdravie predstojnej žľazy, viesť správny spôsob života a správne vykonávať prevenciu. 

Objem: 30 ml

Spôsob použitia: 12 - 15 kvapiek do 50 - 70 ml vody 2x denne

Dĺžka použitia: 2 - 3 mesiace
« späť