kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Power Matx - EnergoInformačná programovaná voda- KONEČNE TU !

MatrixPnevma Matrix Pnevma PowerMatrix 

Vaša cena:
Bežná cena:43,00 €
Ušetríte - zľava:32.56% / 14,00 €
Dostupné množstvo:0
MatrixPnevma Matrix Pnevma

MatrixPnevma je preparát s aplikovanou informáciou s energo-informačnou matricou zdravého a mladého tkaniva pľúc a liečivých bylín (extrakt borievky, prasličky a ďateliny).

Je to unikátny preparát, ktorý po preniknutí do organizmu má veľmi priaznivý vplyv na štruktúru pľúc a reguláciu ich činnosti, zvyšuje regeneráciu a zlepšuje výmenné procesy pľúc.

Pľúca - životne dôležitý orgán, zodpovedný za výmenu kyslíka a oxidu uhličitého v ľudskom organizme a plní dýchaciu funkciu. Dôležitou funkciou pľúc sa javí obohatenie hemoglobínu kyslíkom a odvedenie oxidu uhličitého z organizmu. Obohatenie kyslíkom a vývod oxidu uhličitého sa vykonáva vďaka aktívnemu pohybu hrudníka a bránice, rovnakou schopnosťou samotných pľúc sa sťahovať. 

Pľúca majú ešte ďalšie funkcie:
- menia PH krvi, uľahčujú zmeny oxidu uhličitého v parciálnom tlaku
- menia angiotenzín I. na angiotenzín II. pomocou fermentov
- chránia srdce ako bariéra pred úderom
- izolujú imunoglobulín a aj antimikrobiálne zlúčeniny v bronchiálnom sekréte a chráni organizmus pred respiračnými chorobami
- sliznice priedušiek obsahujú glykoproteíny s proti bakteriálnym efektom ako je mucus, laktoferín, lyzozým a laktoperoxidáza 
- epitelové tkanivo priedušiek chráni organizmus pred kvapôčkovými infekciami
- pľúca slúžia ako rezervoár krvi v organizme, pri väčšej strate krvi môžu pľúca dodať krv do krvného systému

Účinky MatrixPnevma sú nasmerované na obnovu pľúcneho tkaniva a na prevenciu akýchkoľvek patológií pľúc. Odporúča sa všetkým obyvateľom veľkých miest kvôli zlej ekológii, pri práci v prašnom prostredí, fajčiarom, pri aktinomykóze, pri aspergilóze, pri plesňových ochorenia, tuberkulóze, syfilide a iných infekčných chorobách.

Preparát môže byť doplnením pri liečbe pneumónie, astme a bronchitíde. Neodporúča sa používať MatrixPnevma ako inhalácia pri ochorení na tuberkulózu, zápal pľúc a onkologickom ochorení pľúc.

Pri chronickej bronchitíde, bronchiálnej astme, astme i pri dýchavičnosti sa odporúča použitie ako inhalácia s ultrazvukovým inhalátorom - 10 kvapiek MatrixPnevma a 2 ml fyziologického roztoku po dobu 10 až 15 minút.

Objem: 30 ml

Spôsob použitia: 12 - 15 kvapiek do 50 - 70 ml vody 2x denne

Dĺžka použitia: 2 - 3 mesiace
« späť