kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Power Matx - EnergoInformačná programovaná voda- KONEČNE TU !

MatrixCerebrum3 Matrix Cerebrum3 PowerMatrix 

Vaša cena:
Bežná cena:43,00 €
Ušetríte - zľava:32.56% / 14,00 €
Dostupné množstvo:1
Množstvo:
MatrixCerebrum3 Matrix Cerebrum3

MatrixCerebrum3 je profylaktický prostriedok, určený na zabránenie znižovaniu syntézy rastového hormónu. Špeciálne upravená voda s aplikovanou informáciou s energo-informačnou matricou rastového hormónu a aminokyseliny arginín.

Ľudský rastový hormón, to je hormón produkovaný predným lalokom hypofýzy (podmozgovej žľazy). Keď starneme, znižuje sa nám hladina rastového hormónu, výsledkom čoho je spomalenie výmeny buniek. Aký výsledok? Ovisnuté kože, sivé vlasy, strata svaloviny, zvýšenie váhy (predovšetkým v oblasti pásu), zhoršenie pamäti, strata enefgie, choroby. Zatiaľ sa nepodarilo objastniť tak rýchly úbytok produkcie rastového hormónu. Okolo 40. roku života prakticky každý zaznamená jeho deficit. V 80. roku sa už jeho produkcia znižuje o 90-95%. Hormón zlepšuje obnovu tkanív, bunkovú regeneráciu kostí, svalov a životne dôležitých orgánov. Tiež podporuje imunitný systém v boji s infekciami a chorobami.

Je vedecky dokázané, že náhly prepad hladiny rastového hormónu je jednou zo základných príčin starnutia. Hormón rastu je jediným omladzujúcim prostriedkom známym svojou schopnosťou predĺžiť mladosť a dokonca ho navrátiť.

Efekt MatrixCerebrum3 je zameraný na odvrátenie deficitu rastového hormónu. Jeho nedostatok sa u dospelých prejavuje v nasledujúcich zmenách:
- zvýšený cholesterol všeobecne
- zvýšenie lipoproteínov nízkej hustoty
- zníženie lipoproteínov vysokej hustoty
- zvýšenie triglyceridov
- vysoká hodnota glykémie
- zníženie syntézy hormónov štítnej žľazy
- zoslabenie svalovej sily a svaloviny ako takej
- zníženie fyzickej práceschopnosti
- zníženie spotreby kyslíka
- zníženie výkonu srdca
- zvýšené riziko srdcovo-cievnych ochorení
- osteoporóza, rednutie kostnej trámcoviny
- zhoršenie kvality kože
- potenie
- nadváha, obezita
- letargia, strech, citový chlad, depresie
- poruchy spánku
- zníženie sexuality
- imunnodeficit
- zhoršená práceschopnosť všeobecne

Objem: 30 ml

Dávkovanie: vstrek do každej nosnej dierky 2 dávky, (dve stlačenia na piest) 2 - 3x denne

Alternatívny spôsob: 10 - 15 kvapiek do 30 - 50 ml vody, piť 2 - 3x denne
« späť