kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Power Matx - EnergoInformačná programovaná voda- KONEČNE TU !

MatrixCerebrum2 Matrix Cerebrum2 PowerMatrix 

Vaša cena:
Bežná cena:43,00 €
Ušetríte - zľava:32.56% / 14,00 €
Dostupné množstvo:0
MatrixCerebrum2 Matrix Cerebrum2

MatrixCerebrum2 je unikátny preparát pre prevenciu porúch hypofýzy. Nie je liekom vo všeobecnom zmysle slova, ale má silnú biologickú aktivitu bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Epifýza je dôležitý orgán, pôsobiaci proti rozvoju neoplastických procesov v organizme, likviduje prebytok reaktivity vegetatívneho nervového systému, najmä u pacientov so zvýšenou podráždenosťou, tendenciou k novotvarom, hyperlipémiu (tá môže v pokročilom štádiu spôsobiť ďaľšie komplikácie ako aterosklerózu, srdcový infarkt, mozgovú mŕtvicu). Pri starnutí sa významne znižuje sekrécia a hladina základného nepeptidovaného hormónu epifýzy melatonínu, hormónu spánku.

Vlastnosti MatrixCerebrum2 zaisťujú:
spoľahlivý sedatívny efekt, neuroprotektívne, antioxidačné, antistresové, hypotenzívne, onkostatické pôsobenie. Dôležitý účinok preparátu sa prejavuje posilnením imunity a imunitnej reaktivity, oslabené pri chronickom strese. Melatonín je regulátorom motorickej aktivity orgánov tráviacej sústavy, uľavuje od porúch spánku, reguluje biologické hodiny organizmu, vládne protikŕčovov aktivitou. Pritom nemá priamy myorelaxačný a spánkotvorný efekt a nenarušuje koordináciu pohybov ani pozornosť.

Pi aktivácií syntézy a produkcii melatonínu s jeho aktivitou proti nežiadúcemu bujneniu sa vytvárajú podmienky vo vnútornom prostredí organizmu spôsobujúce spomalenie rastu nádorov. Preventívne pôsobí proti vzniku metastáz. Ako antioxidant pôsobí pri ochrane pred oxidačným stresom, neutralizuje toxické voľné radikály, čím chráni aj mozgové neuróny.

Najlepší čas pre užívanie MatrixCerebrum2 je večer. Tvorba aj vylučovanie melatonínu v ľudskom organizme je závislá na množstvo svetla. Tma, prinajmenšom znižuje intenzitu svetla zotmením, tieto funkcie podporuje.

Indikácie pre použitie MatrixCerebrum2
Nespavosť, narušený spánkový cyklus, vysoký tlak, vegetatívna cievna dystónia hypertenzného typu, tachykardia, stenokardia, vyčerpanie, vredová choroba, žalúdočné vredy spôsobené stresom, zvýšené napätie sympatika. Stavy všeobecnej slabosti, klimaktérium a jeho vegetatívny prejav, neurasténia, neurózy aj neuróze podobné stavy so zvýšenou dráždivosťou, emocionálnou labilitou, úzkosťou a strachom, depresie, epileptické a kŕčové príznaky. 

Objem: 30 ml

Dávkovanie: vstrek do každej nosnej dierky 2 dávky, (dve stlačenia na piest) 2 - 3x denne

Alternatívny spôsob: 10 - 15 kvapiek do 30 - 50 ml vody, piť 2 - 3x denne
« späť