kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Power Matx - EnergoInformačná programovaná voda- KONEČNE TU !

MatrixCerebrum1 Matrix Cerebrum1 PowerMatrix 

Vaša cena:
Bežná cena:43,00 €
Ušetríte - zľava:32.56% / 14,00 €
Dostupné množstvo:1
Množstvo:
MatrixCerebrum1 Matrix Cerebrum1

MatrixCerebrum1 je preventívny prostriedok určený na zamedzenie degradácie procesu syntézy hormónu dopamínu. Špeciálne upravená voda s aplikovanou energo-informačnou matricou dopamínu a liečivých rastlín (pamajorán obyčajný, gikgo biloba, žihľava, púpava, ženšeň).

Dopamín je dôležitým chemickým prenášačom signálov v mozgu. Dopamín je neurotransmiter (neuroprenášač) mozgu tvoriaci sa v jadre stredného mozgu v čiernej hmote. Parkinsonova choroba spôsobuje deštrukciu viac ako 80% neurónov čiernej mozgovej hmoty, produkujúcich dopamín. Hormón dopamín patrí do skupiny takzvaných hormónov radosti, potešenia, veselej nálady a eufórie. Dopamín sa prirodzene produkuje v mozgu a spôsobuje dobrú náladu a pohodu.

Schopnosť sa učiť tiež závisí na dopamíne, ovláda schopnosť učiť sa, podporuje túžbu po uskutočnení nového diela, prispieva k dosiahnutiu výsledkov. V priebehu výskumu uskutočneních študentami bolo zistené, že ak sa učivo podá zaujímavým spôsobom, tak v mozgu do značnej miery začína pôsobiť dopamín. Študenti si zvykajú na zvýšenú úroveň dopamínu a s radosťou navštevujú kurzy.

Tento hormón nás nabíja eneriou, premieňa v statočních odvážlivcov a podnecuje k bláznivým činom.

Keď je hladina dopamínu nízka, človek stráca záujem o iních ľudí, o podnikanie, o projekty. Naopak, práve dopamín spôsobuje, že sa ľudia zbližujú. Vysoká hladina dopamínu nám tiež v organizme umožňuje užívať si života. Tento hormón v tele zaisťuje efektívnu prácu svalov, ľahkú lietajúcu chôdzu, dobrú náladu. Dopamín odvracia rozvoj depresie, pomáha žiť bez stresu a únavy.

Dopamín spôsobuje cieľavedomé rokovania a sústredenie. Ukazuje sa, že za naše rozhodovanie je z veľkej časti zodpovedný dopamín. Ľudia s vysokou hladinou dopamínu ľahko prijímajú správne rozhodnutia a menej chybujú.

Je známe, že ľudia s Parkinsonovu chorobou majú nízku úroveň dopamínu.

Objem: 30 ml

Dávkovanie: vstrek do každej nosnej dierky 2 dávky, (dve stlačenia na piest) 2 - 3x denne

Alternatívny spôsob: 10 - 15 kvapiek do 30 - 50 ml vody, piť 2 - 3x denne
« späť