kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Power Matx - EnergoInformačná programovaná voda- KONEČNE TU !

MatrixMetra Matrix Metra PowerMatrix 

Vaša cena:
Bežná cena:43,00 €
Ušetríte - zľava:32.56% / 14,00 €
Dostupné množstvo:2
Množstvo:
MatrixMetra Matrix Metra PowerMatrix

MatrixMetra profylaktický prostriedok zameraný na odstránenie patológii maternice.

MatrixMetra preparát s informáciou o energo-informačnej matrici zdravého, mladého tkaniva maternice a liečivých bylín (rebríček, ľubovník, harmanček). Tento unikátny preparát akonáhle vnikne do organizmu, pozitívne ovplyvňuje štruktúru maternice, reguluje jej prácu, zvyšuje regeneráciu, zlepšuje procesy látkovej výmeny.

Maternica predstavuje dutý svalový orgán pohlavného systému, v ktorom sa implantuje zárodok a rozvíja sa plod. V tom spočíva hlavná funkcia maternice. Druhú úlohu zastáva maternica pri menštruačnom cykle.

Hlavnou funkciou maternice je prijať oplodnené vajíčko a vyživovať rastúci plod, kým nie je dostatočne zrelý pre narodenie. Každý mesiac sa vútorná vrstva obmieňa a vystavuje pôsobeniu hormónov. Týmto sa organizmus chystá k počatiu. Keď dôjde k oplodneniu, embryo sa zavŕta k stene maternice a zostane tam až do úplného vývoja a pripavenosti k životu vo vonkajšom prostredí. Okrem toho ženská maternica plní čistiacu funkciu. Každá menštruácia znižuje prebytočnú vrstvu tkaniva a vytláča ju von. Takto u žien prebieha menštruácia. Ženské genitálie majú aj ochrannú funkciu.

Maternica spoľahlivo chráni krehké vajcovody pred prenikaním škodlivých mikroorganizmov a infekcií. Krčok maternice produkuje sliz, ktorý vymýva tieto baktérie z krčka maternice a sliznice. Neodmysliteľnou súčasťou funkcie maternice je prienik spermií do vnútornej výstelky orgánu. Po pohlavnom akte sa maternica aktívne zmršťuje, čím pomáha spermiám preniknúť do dutiny a dostať sa do vajcovodu za účelom oplodnenia. Maternici môžeme navyše pripísať aj podpornú funkciu ďalších orgánov. Vďaka svojej polohe maternica nedovolí črevu a močovému mechúru vychýlenie do strán.

Objem: 30 ml

Spôsob použitia: 12 - 15 kvapiek do 50 - 70 ml vody 2x denne

Dĺžka použitia: 2 - 3 mesiace

 

« späť