kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Power Matx - EnergoInformačná programovaná voda- KONEČNE TU !

MatrixOvarium Matrix Ovarium PowerMatrix 

Vaša cena:
Bežná cena:43,00 €
Ušetríte - zľava:32.56% / 14,00 €
Dostupné množstvo:3
Množstvo:
MatrixOvarium Matrix Ovarium PowerMatrix

MatrixOvarium profylaktický prostriedok, zameraný na odstránenie patológií ženských pohlavných žliaz.

MatrixOvarium je preparát s informáciou o energo-informačnej matrici zdravého a mladého tkaniva vaječníkov a liečivých bylín (materina dúška, hloh, listy jahody, nátržník strieborný).  Tento unikátny preparát výborne ovplyvňuje štruktúru ženských pohlavných žliaz a reguluje ich prácu, zvyšuje regeneráciu a zlepšuje procesy látkovej výmeny.

Vaječníky sú párovým orgánom pohlavného systému, v ktorom sa tvoria vajíčka. Po dozretí sa spúšťajú do vajcovodov a čakajú tam na oplodnenie.

Funkcia vaječníkov:
Tieto pohlavné žľazy začínajú plniť svoju funkciu u dievčat už v samom začiatku menštruačného cyklu. Majú tri funkcie: generatívna, tá spočíva vo tvorbe vajíčok, vegetatívne dozrievanie ženských pohlavných orgánov (prvotné pohlavné znaky) a formovanie skeletu, prsných žliaz, ochlpenie atď. (Druhotné pohlavné znaky) a tretie hormonálne. Posledná funkcia je tvorba ženských pohlavných hormónov estrogénu, progesterónu a mužského hormónu androgénu. Estrogén je nevyhnutný pre dozrievanie vaječních buniek, progestagén zodpovedá za bezpečnosť tehotenstva pri ich oplodnení, androgén je potrebný pre rozvoj svalovej masy a zvýšenie fyzickej sily.

Vaječníky sa objavujú už v druhom mesiaci vnútromaternicového vývoja plodu a rozvíjajú sa až do začiatku menštruačného cyklu. Aktívna práca vaječníkov u žien začína spoločne s pohlavnou zrelosťou a pokračuje až do doby, kedy u ženy nastupuje klimaktérium. Činnosť vaječníkov je založená na príprave všetkého potrebného pre počatie, ale ak k počatiu nedôjde, vaječníky robia svoju prácu znovu. Toto sa deje po celú dobu reprodukčného obdobia u každej ženy. Každoročne pohlavných buniek vo vaječníkoch ubúda a aj keď je v ženskom embryu vo vaječníku okolo milióna vaječných buniek, vo veku okolo 45 - 50 rokov už nezostane ani jedna. Pre zaujímavosť u ženy sa nové vaječné bunky netvoria, ale delia sa len tie, ktoré vznikli v začiatočnom štádiu. Preto je nutné chrániť reprodukčné zdravie dievčatka už v prenatálnom období jeho života.

Objem: 30 ml

Spôsob použitia: 12 - 15 kvapiek do 50 - 70 ml vody 2x denne

Dĺžka použitia: 2 - 3 mesiace
« späť