kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Power Matx - EnergoInformačná programovaná voda- KONEČNE TU !

MatrixDensitas Matrix Densitas PowerMatrix 

Vaša cena:
Bežná cena:43,00 €
Ušetríte - zľava:32.56% / 14,00 €
Dostupnosť:Bežne dodávame do 2 dní
Množstvo:
MatrixDensitas Matrix Densitas PowerMatr

MatrixDensitas nie je liekom v obvyklom zmysle slova, pritom ale disponuje značnou biologickou aktivitou absolútne bez vedľajších účinkov.

Preparát MatrixDensitas posilňuje vlasy, obnovuje ich prirodzenú štruktúru a odstraňuje štiepenie. Vlasy sa stávajú poslušnými, krásneho a zdravého vzhľadu.

Vlasy sú výbežky kože, ktoré sa formujú z epidermy už v 3. mesiaci embryogenézy. Vlasy rastú z vlasových cibuliek a skladajú sa zo zárodočných buniek schopných reprodukcie. Do vlasových vačkov ústi výstupný vývod mazovej žľazy. Vlasy sú vybavené hladkým svalstvom pripevneným ku kompaktnej vrstve dermy.

Jednotlivý vlas žije od niekoľkých mesiacov až do 6 rokov. Za normálnych okolností počas jediného dňa vyzerá 30 - 50 vlasov. Dôvod plešivosti na temene je pravdepodobne kratšie fázy aktívneho rastu vlasov u mužov. Cyklus vývoja vlasového porastu trvá niekoľko rokov. Od dvoch do šiestich rokov. Potom nastáva doba státia, po ktorej zostarnuté vlasy vypadávajú.

MatrixDensitas sa používa na aktiváciu regionálnych kmeňových buniek, podieľajúcich sa na stavbe štruktúry vlasov. Preparát obsahuje informácie o epidermálnych embryonálnych kmeňových bunkách, stimuluje rast vlasov tým, že zabraňuje atrofii folikuly a kmeňových buniek.

Pre dosiahnutie maximálneho účinku sa odporúča užívať spoločne s MatrixRelictum, MatrixAnGel a Matrix Selen.

Objem: 100 ml

Spôsob použitia: aplikujte na čisté vlhké vlasy a vlasovú pokožku po každom umývaní vlasov, neoplachujte!

« späť