kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Power Matx - EnergoInformačná programovaná voda- KONEČNE TU !

MatrixCoronar Matrix Coronar PowerMatrix 

Vaša cena:
Bežná cena:43,00 €
Ušetríte - zľava:32.56% / 14,00 €
Dostupné množstvo:3
Množstvo:
MatrixCoronar Matrix Coronar PowerMatrix
MatrixCoronar je unikátny prostriedok na prevenciu cievnych ochorení rôznej genézy. Na unikátnom zariadení metódou viacstupňového energo-informačného spracovania materiálu sa podarilo zapísať na vodnej štruktúre energo-informačný matrix embryonálneho cievneho systému.  
 
Endotel vystiela absolútne všetok vaskulárny systém organizmu od najmenších ciev po najväčšie dýchacie artérie. S vekom sa endotel spotrebováva a v dôsledku toho vznikajú znížené ložifyská, čím dochádza k poruche integrity vrstvy endotelu a zhrubnutie bazálnej membrány.
 
Fungovanie vaskulárneho systému je veľa závislé na pružnosti stien systému. Pružnosť sa preukazuje pomerom kolagénu k elastínu. Mechanizmom vekovej straty pružnosti ciev vyvoláva zmeny fyzikálno-chemické vlastnosti kolagénu. Zmena v štruktúre kolagénu, vedúce k zvýšeniu tuhosti ciev, sa odráža na funkčnosti vaskulárneho systému. V procese starnutia sa na cievnych stenách hromadia vápnik a fosfor. Vo veku 65 - 70 rokov obsah vápnika prudko vzrastá.
 
Podľa moderných názorov, cievna ateroskleróza nie je len presiaknutie stien vaskulárneho systému lipidy, ale tiež primárna degradácia kĺbového endotelu, čo je patologický systémový proces.
 
Dysfunkciu endotelu cievneho systému predchádzajú aterosklerotické zmeny v cievach. K hlavným príčinám dysfunkcie endotelu sa vzťahujú: hypertenzia, fajčenia, metabolický syndróm. Dôležitú úlohu v aterosklerotickom rozvoji hrajú zápalové reakcie.
 
Prevencia kardiovaskulárnych ochorení:
- Kardiovaskulárne ochorenia
- Cievne ochorenie veľkého mozgu
- Diabetická angiopatia
- Odporúča sa v priebehu všetkých akútnych ochorení (angina, tonzillit, gajmorit, cholecystitída, pielonefrit, glomerulonefrit, systémové ochorenia a podobne)
- Počas výskytu akútnych respiračných ochorení (predovšetkým pre deti a starších ľudí)

Objem: 30 ml alebo 100 ml (objednať ako 2ks, cena 66 eur) 

Spôsob použitia: 10 - 15 kvapiek do 50 ml vody 2 - 3x denne

Doba použitia: do dosiahnutia zlepšenia

Dĺžka použitia: závisí od veku, závažnosti ochorenia

Po dosiahnutí pocitu zlepšenia - požívať dlhodobo 10 - 12 kvapiek 1 - 2x denne

« späť