kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Power Matx - EnergoInformačná programovaná voda- KONEČNE TU !

MatrixCardin Matrix Cardin PowerMatrix 

Vaša cena:
Bežná cena:43,00 €
Ušetríte - zľava:32.56% / 14,00 €
Dostupné množstvo:0
MatrixCardin Matrix Cardin PowerMatrix

MatrixCardin - program na prevenciu a rehabilitáciu, cieľom ktorého je oddialiť starnutie kardiovaskulárneho systému.

S pomocou viacstupňovéo energo-informačného spracovania materiálov na unikátnom zariadení bolo možné na štruktúru vody naniesť spektrum energo-informačnej matice - Energy Matrix. Energy Matrix nájde problémové zóny v srdci a spustí spätný program neuro imunitne-endokrinných mechanizmov pre obnovenie normálneho fungovania srdca.

Neuro imunitno-endokrinná regulácia homeostázy hrá dôležitú úlohu v komplexnom reťazci postupov vedúcich k starnutiu buniek, tkanív, orgánov a organizmov ako celku. Nastáva involučný proces životne dôležitých orgánov, predovšetkým najdôležitejších "kontrolných" systémov: nervového, imunitného, endokrinného.

Srdcový systém je prezentovaný špecifickými mio-endokrinnými bunkami v srdcových sieňach, kde prebieha proces syntézy a sekrécie natrium uratických hormónov, ktoré sú zodpovedné za realizáciu mnohých funkcií v organizme, predovšetkým ide o stabilizáciu elektrolytov homeostázy aj reguláciu arteriálneho tlaku.

Endotel, výstelka vnútorného povrchu krvných i lymfatických ciev a srdca, predtým bol považovaný za neaktívnu vrstvu, hlavnou úlohou bolo udržiavať nepriepustnosť kardiovaskulárneho systému. Dnes vieme, že srdcový endotel je neuro imunitne-endokrinný orgán, ktorý reguluje kardiovaskulárne homeostázu a predovšetkým mu patrí:

- Vedúca úloha v kontrakciách hladkého svalstva srdcových buniek

- Vedúca úloha v regulácií krvného obehu

- Syntéza signálnych molekúl, zapojených do mechanizmu neuro imunitne-endokrinná regulácia (oxid dusnatý, prostacyklín, endotelu, biogénne amíny, histamín, serotonín, melatonín, noradrenalín, adrenalín, cytokíny potlačujúce zápal)
 
Prevencia ochorenia kardiovaskulárneho systému:
- Hypotenzia
- Stenokardií, arytmia, ischémia, myokard
- Kardiopatia spojená s obezitou
- Zotavenie po infarkte
- Po operácii srdca

Objem: 30 ml alebo 100 ml (objednať ako 2ks, cena 66 eur)  

Spôsob použitia: 10 - 15 kvapiek do 50 ml vody 2 - 3x denne

Doba použitia: do dosiahnutia zlepšenia

Dĺžka použitia: závisí od veku, závažnosti ochorenia

Po dosiahnutí pocitu zlepšenia - požívať dlhodobo 10 - 12 kvapiek 1 - 2x denne


« späť