kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Power Matx - EnergoInformačná programovaná voda- KONEČNE TU !

MatrixSelen Matrix Selen PowerMatrix 

Vaša cena:
Bežná cena:80,00 €
Ušetríte - zľava:17.5% / 14,00 €
Dostupné množstvo:1
Množstvo:
MatrixSelen Matrix Selen PowerMatrix

MatrixSelen je vytvorený ruskými vedcami na základe vysokej úrovne technológie spracovania brazílskeho orecha s použitím špeciálne upravenej vody. MatrixSelen - zdroj prírodného dvojvalenčného selénu najvyššie biokompatibility.

1. MatrixSelen je stimulant imunity - zvyšuje obranné sily organizmu.
2. Selén je súčasťou deodinázy tyroxínu - enzýmu, ktorý aktivuje základný hormón štítnej žľazy. Okrem toho, selén zlepšuje vstrebávanie jódu, čo je tiež dôležité pre zdravú štítnu žľazu. Navyše - selén ochraňuje štítnu žľazu pred poškodením voľnými radikálmi, tým predchádza zníženiu jej funkcie. Selén má schopnosť obnovovať pečeňové bunky. Selén tiež dopomáha k obnove buniek pankreasu. Pri cholelitiáza selén pomáha vďaka žlčopudnému efektu, pri kameňoch v obličkách normalizuje výmenu minerálov.
3. Selén sa používa pri liečbe mužskej neplodnosti ako účastník pri biosyntéze hlavného mužského hormónu testosterónu a zlepšuje kvalitu spermie.
4. Selén je nevyhnutný pre udržanie normálnej hladiny hormónov a môže tiež oddialiť klimaktérium. Je dôležitý v kvalite profylaxia gynekologických ochorení.
5. Selén predchádza toxikóza gravidných, ochraňuje plod aj matku pred mnohými chorobami.
6. Pre dojčatá v začiatku života sa dostatočné množstvo selénu v materskom mlieku javí dôležitým faktorom, schopným predísť mnohým ochoreniam.
7. Ak hovoríme o selénu, v prvom rade spomíname jeho úlohu ako antioxidantu. MatrixSelen ochraňuje bunkové membrány, ochraňujúci od poškodenia DNA bunky. Rovnako je nevyhnutný pre vytvorenie nových buniek, vlastne je nevyhnutný pre vytvorenie buniek nových a zdravých, prevenciu a novotvorby.
8. Selén chráni srdcový sval aj cievy pred poškodením, normalizuje výmenu tukov a hladinu cholesterolu v krvi, predchádza tvorbe aterosklerotických plátov. Znižuje pravdepodobnosť rozvoja vysokého tlaku.
9. Selén predchádza množeniu plesní a húb, ničí toxíny, ktoré vylučujú a ktoré poškodzujú pečeň.
10. Selén má protizápalové vlastnosti, vďaka ktorým môže predchádzať takým ochoreniam ako sú artritída, kolitída, bronchiálna astma.
11. Selén ochraňuje od škodlivého pôsobenia toxických kovov.
12. Selén zlepšuje asimiláciu vitamínov rozpustných v tukoch.
13. Dostupnosť správneho množstva selénu v organizme pomáha udržať mladosť. To je výsledok pôsobenia tohto mikroprvku.
 
Objem: 150 ml

Dávkovanie: 15 - 30 kvapiek denne, primiešať do vody a vypiť

Vhodné piť spolu s MatrixAnGel nasledovne: do 500 ml vody namiešať 12 - 15 kvapiek MatrixAngel a 15 - 20 kvapiek MatrixSelen

Piť po dúškoch počas dňa 

« späť