kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Power Matx - EnergoInformačná programovaná voda- KONEČNE TU !

MatrixCerebrum Matrix Cerebrum PowerMatrix 

Vaša cena:
Bežná cena:79,00 €
Ušetríte - zľava:16.46% / 13,00 €
Dostupné množstvo:0
MatrixCerebrum Matrix Cerebrum

Preparát s nanesenou informáciou a energo-informačnou matricou zdravých myelinových obalov nervových vlákien - spojovacích tkanív a lekárskych rastlín (extrakt z modrínu dahurského a tymiánu).

MatrixCerebrum nie je liekom v obvyklom zmysle slova, ale má značnú biologickú aktivitu absolútne bez vedlajších účinkov.

Myelínová pošva je elektrickým izolujúcim obalom, pokrývajúcim axóny mnohých neurónov. Chemické zloženie a štruktúra myelínu produkovaného rôznymi typmi gliálních buniek sú rôzne. Farba myelínových neurónov je biela, odtiaľ názov "biela hmota mozgová".

Po mnoho rokov bolo pokladané, že myelínová pošva je elektroizolantom v procese vedenia vzruchu pozdĺž nervového vlákna. Avšak úloha myelínovej pošvy je oveľa významnejšia, ona bezprostredne účinkuje vo formovaní elektrického potenciálu nervového vlákna. Nepochybne, že jej účasť v procesoch látkovej výmeny je extrémne významná - poškodenie myelínovej pošvy vyvoláva poruchy funkcií nervového vlákna.

Myelínová pošva je najzraniteľnejšou časťou periférneho nervu. Trpí v dôsledku zničenia (toxikácia, poruchy imunitného mechanizmu) alebo nedostatočnej syntézy myelínových zväzkov (poruchy látkovej výmeny, nedostatok vitamínov). V každom prípade syntéza myelínu vyžaduje podstatne väčšie vypätie mnohých enzýmových systémov, hoci celková hmotnosť tejto látky v organizme presahuje 200 g.

MatrixCerebrum vám pomôže mať v akomkoľvek veku zdravé, dobre fungujúce myelínové obaly a vďaka tomu zdravé, mladé nervové tkanivo.

Degradácia nervového tkaniva a poškodenie mozgových funkcií má za následok zlyhanie činnosti všetkých ostatných orgánov a systémov, takže účinok MatrixCerebru celkovo pôsobí ako ozdravujúci prostriedok vo všetkých smeroch a je možné ho odporučiť pre všetkých ľudí, ktorí chú zostať zdraví a mladí.
 
Objem: 100 ml

Dávkovanie: vstrek do každej nosnej dierky 2 dávky, (dve stlačenia na piest) 2 - 3x denne

Alternatívny spôsob: 10 - 15 kvapiek do 30 - 50 ml vody, piť 2 - 3x denne


« späť