kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Power Matx - EnergoInformačná programovaná voda- KONEČNE TU !

MatrixPancreas Matrix Pancreas PowerMatrix 

Vaša cena:
Bežná cena:43,00 €
Ušetríte - zľava:32.56% / 14,00 €
Dostupné množstvo:0
MatrixPancreas Matrix Pancreas PowerMatr

MatrixPancreas je unikátny preparát, ktorý nie je liekom vo všeobecnom zmysle slova, napriek tomu má silnú biologickú aktivitu bez stopy vedľajších účinkov.

Do špeciálne pripravenej vody je  pomocou unikátnej technológie zanesená informácia o zdravých bunkách aj tkanivách pankreasu. Na sile preparátu sa podieľa aj informácia z rastlinných tkanív liečivých bylín (praslička roľná, lopúch lekársky, púpava lekárska a bodliak).

Pankreas má v našom organizme nesmierne dôležitý význam. Predovšetkým sa v ňom vytvárajú nevyhnutné enzýmy zúčastňujúce sa trávenia a produkuje hormón inzulín, kontrolujúci hladinu cukru v krvi. 

Denne slinivka vyprodukuje 500 - 1000 ml pankreatickej šťavy. Skladá sa z enzýmov, soli a vody. Enzýmy produkované slinivkou, nazývame proenzýmy, pankreas ju vytvára v neaktívnej podobe. Pri postupe potravy do dvanástnika sa vylučujú hormóny, pomocou ktorých sa rozbieha reťaz chemických reakcií aktivujúcich enzýmy pankreatickej šťavy. Najsilnejším stimulátorom pankreasu je soľná kyselina žaludočnej šťavy, ktorá pri postupe do tenkého čreva v jeho sliznici aktivuje vylučovanie sekretínu a pankreozymínov, ovplyvňujúcich produkciu enzýmov pankreasu.

Vnútorná sekrečná funkcia žľazy spočíva vo vylučovaní hormónov inzulínu a glukagónu do krvi.

Súčasný obraz života s nedostatkom pohybu, narušeným životným prostredím a nepravidelnou stravou spôsobuje zvýšenú záťaž na pankreas, čo vedie k riziku vzniku celého spektra ochorení.

MatrixPancreas pomáha bunkám aj tkanivám pankreasu vyhnúť sa poškodeniu a udržať tak dobré zdravie.

Objem: 30 ml

Spôsob použitia: 12 - 15 kvapiek do 50 - 70 ml vody 2x denne

Dĺžka použitia: 2 - 3 mesiace
« späť