kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Power Matx - EnergoInformačná programovaná voda- KONEČNE TU !

MatrixHepar Matrix Hepar PowerMatrix 

Vaša cena:
Bežná cena:79,00 €
Ušetríte - zľava:16.46% / 13,00 €
Dostupné množstvo:1
Množstvo:
MatrixHepar Matrix Hepar PowerMatrix

MatrixHepar je profylaktický prostriedok, určený na odstránenie patológií pečene. S pomocou unikátneho veľaetapového energo-informačné procesu sa podarilo do štruktúry vody zapísať energo-informačnú matricu hapatocytov. Tieto špeciálne pečeňové bunky sa zúčastňujú na syntéze aj ochrane bielkovín, premene uhľohydrátov, syntéze cholesterolu, žlčových solí a fosfolipidov, detoxikáciu, modifikáciu a vylučovanie vnútorných substancií z organizmu. Hepatocyty tiež iniciujú proces tvorby žlče.

Aj preto je tak dôležité zabezpečiť ich životaschopnosť. Hepatocyty disponujú intenzívnym  a vysoko špecializovaným bunkovým metabolizmom a obsahujú mnohé špecifické enzýmy, ktoré nie sú v žiadnych ďalších tkanivách ani orgánoch tela.

Preceniť význam pečene pre podporu životaschopnosti organizmu nie je možné. Veď je to mocný parenchymatózny orgán, spájajúci v sebe funkcie tráviacej žľazy a zvláštne biochemické laboratóriá.

Predovšetkým tu prebiehajú všetky centrálne biochemické reakcie, zodpovedajúce za podporu životných procesov. Samozrejme, že čím zložitejšia je štruktúra orgánu a sila jeho záťaže, tým viac je zraniteľný. Hoci ale poznáme výborné regeneračno - obnoviteľné schopnosti pečene, množstvo jej ochorení, prechádzajúcich v pečeňovej nedostatočnosti, neustále a trvalo rastie.

Súčasný hektický spôsob života, nepravidelná strava, ekologická situácia, lieky, vírusové a bakteriálne infekcie - to všetko pečeňové bunky ničí. Tento negatívny proces vie pomôcť zastaviť MatrixHepar.

Kombinácia preparátov PowerMatrix:
MatrixRelictum zaisťuje jemnú očistu pečene, obsahuje potrené vitamíny a minerály
MatrixAngel ozdravuje a očisťuje krv
MatrixSalutem obnovuje energiu pečene a tráviacej sústavy a omladzuje ju, obnovuje mechanizmy samoregulácie energo-informačných procesov

Objem: 100 ml 

Spôsob použitia: 12 - 15 kvapiek do 50 - 70 ml vody 2x denne

Dĺžka použitia: 2 - 3 mesiace


« späť