kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Power Matx - EnergoInformačná programovaná voda- KONEČNE TU !

MatrixRelictum Matrix Relictum PowerMatrix  

Vaša cena:
Bežná cena:79,00 €
Ušetríte - zľava:34.18% / 27,00 €
Dostupné množstvo:1
Množstvo:

MatrixRelictum - výsledok spojenia prvotnej sily prírody a moderných vedeckých technológií z Ruska.

MatrixRelictum - koncentrát dostupných BIO organických kyselín, vitamínov a minerálov, vyťažený z pôvodných organických nálezísk iba prírodného pôvodu. Zdroj humínových kyselín.

Narušená ekológia, vyčerpanie poľnohospodárskej pôdy, nesprávna skladba stravy, rôzne choroby a patológie - to je neúplný zoznam príčin vzniku deficitu minerálov, mikro aj makro prvkov v organizme človeka. Okrem toho sa stále nachádzame v ohrození vírusmi a mikróbami z prostredia a sme obklopení viacerými alergénmi.
 
Ako sa ochrániť a zachovať si zdravie v tak ťažkých podmienkach? Ako sa dať na cestu udržania zdravia a mladosti, keď sú už v mnohom stratené?
Tak, ako to bývalo kedysi predtým - na pomoc prichádza bezhraničná moc prírody, v tomto prípade za podpory súčasných vedeckých objavov Ruska.
 
MatrixRelictum - nesmierne mocná kombinácia pre ozdravenie organizmu. Má vysokú biokompatibilitu. V jeho zložení je obsiahnuté plné spektrum minerálov, aminokyselín a mikroprvkov - a to menovite: prírodné polysacharidy, polypeptidy, minerály, 20 aminokyselín, vitamíny, steriny, mastné kyseliny, polyfenoly aj ketóny s podskupinami - vymenujeme tu flavonoidy, flavóny, Flavin, katechíny, taníny, chinóny, izoflavóny, tokoferoly a ďalšie. Nachádzame tu spolu viac ako 70 minerálnych zložiek.
 
MatrixRelictum zvyšuje energiu. Organické kyseliny, zahrnuté do zostavy MatrixRelictum - komplexné zlúčeniny, ktoré majú unikátnu vlastnosť priťahovať a udržiavať ako záporné, tak aj kladné ióny. To je dôležité pre zabudovanie vitamínov a minerálov do organizmu. Výživné látky, postupujúce naším telom vstupujú do synergickej reakcie s rastlinnými minerálmi a výsledne dostávajú bunky možnosť tvoriť viac energie. To pomáha lepšej fyzickej kondícii, vytrvalosti, duševnej sviežosti a koncentrácie, odolnosti voči prechladnutiu a chrípke, zdravému Ph vnútorného prostredia organizmu, posilnenie funkcií imunitného systému.
 
MatrixRelictum reguluje kyslosť. Organické kyseliny, vitamíny a minerály pomáhajú v boji proti prekysleniu organizmu (acidóza), neutralizujú kyseliny v telesných tekutinách. Rovnako sa prejavujú ako silné antioxidanty, ochraňujúcim nás od slobodných radikálov, čo MatrixRelictum robí nezameniteľným v prevencii mnohých ochorení, vrátane onkologických.
 
MatrixRelictum - silný detoxikant. Jedna z populárnych vlastností humínových a fulvonových kyselín, ktoré roztok MatrixRelictum obsahuje, je schopnosť silnej detoxikácie. MatrixRelictum sa ukazuje absorbentom v interakcii so soľami ťažkých kovov, organofosfáty, nitráty, dusičnany, barbituráty a ďalšími škodlivinami pre organizmus človeka.
 
MatrixRelictum - pomocník pre GIT a pečeň. Vďaka priestorovým efektu znižuje zápal a predchádza ďalšiemu vstrebávanie toxických látok črevom, pri infekciách alebo otrave z jedla. Neutralizuje patogénne mikroflóru čriev. Humínové kyseliny sa aktívne zúčastňujú metabolizmu pečene, zachytávajú a uberajú nebezpečnosti toxínom, normalizujú hladinu pečeňových enzýmov, stimulujú bunkové dýchanie, urýchľujú regeneráciu poškodených pečeňových buniek.ň
 
MatrixRelictum - boj so zápalmi. Humínové kyseliny majú protizápalové vlastnosti. Urýchľujú hojenie rán a jaziev v súvislosti so schopnosťou posilniť procesy proliferácie (prirastanie) fibroblastov, aktivujú výmenu vody, tukov a proteínov. Humínové kyseliny tiež vykazujú inhibičný efekt na syntézu mediátorov zápalu - prostaglandíny. Lokálne prebieha aktivácia tkanivovej hyaluronidázy, ktorá urýchľuje hojenie rán. Preukázaný je inhibičný efekt humínových kyselín na proteolytické enzýmy, poškodzujúce steny ciev a pokožku.

Objem: 150 ml

Dávkovanie: 3 - 6 kvapiek zriediť do 30 - 50 ml vody a piť 2 - 3 x denne 

Balenie vydrží až na 3-4 mesiace !

 

« späť