kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Power Matx - EnergoInformačná programovaná voda- KONEČNE TU !

MatrixSalutem Matrix Salutem PowerMatrix 

Vaša cena:
Bežná cena:43,00 €
Ušetríte - zľava:32.56% / 14,00 €
Dostupné množstvo:1
Množstvo:

Prevratný a účinný systém navrátenia zdravia , mladosti a radosti OPRAVOU poškodených buniek pomocou naprogramovanej vody.  Výsledok 20 ročného výzkumu Ruských vedcov je konečne dostupný pre KAŽDÉHO.

MatrixSalutem je vyrábaný z čistej pitnej vody cestou viac stupňového energo-informačného procesu spracovania na unikátnom zariadení s využitím posledných objavov Ruskej vedy.

V jeho závere vznikajú stále energo-informačné štruktúry molekúl vody - asociáty (clustery-zoskupenia), ktoré nesú informačnú matricu zdravých buniek človeka - "matricu zdravia".

Informačná matrica chorých buniek je deformovaná vo vzťahu k matriciam buniek zdravých. MatrixSalutem sám vyhľadá oslabené a choré bunky cez vyžarovanie bioenergie organizmu. Potom obnovuje ich "zdravú matricu" a ozdravuje tkanivá, orgány aj celý organizmus vôbec. MatrixSalutem teda pôsobí komplexne na celý organizmus.

MatrixSalutem má biofyzicky aktívny účinok, aj keď nie je liekom v obvyklom zmysle slova. Energo-informačná voda MatrixSalutem - to je úplne neškodný, ekologicky čistý, neočakávane rýchlo účinný a veľmi efektívny prostriedok na predchádzanie mnohým chorobám.

MatrixSalutem nepracuje na chemickej, ale na fyzikálnej úrovni (spúšťa energo-informačné procesy samoobnovy) a práve tento fenomén upravuje funkcie celého organizmu a lieči konkrétne ochorenie. Unikátnosť tohto preparátu spočíva v dispozícii energo - informačných štruktúr - informačných matríc zdravých buniek človeka. Z tohto dôvodu bude účinkovať na každý organismus individuálne.

Po vstupe do organizmu, MatrixSalutem bude nachádzať informačné narušenie v orgánoch i systémoch celého organizmu ako celku a opravovať ich. Všetko je dielom okamihu vďaka elektromagnetickému prenosu informácie rýchlosťou 30000Km / s. Akonáhle bunky informáciu dostanú, začnú ju spracovávať a spúšťať procesy normalizácie práce organizmu, čím sa spustí samoliečenie. Rýchlosť uzdravenia závisí hlavne na zásobe energie (koľko energie zostalo v bunkách organizmu - nakoľko je vybitá vaša "baterka" a ako rýchlo sa začne dobíjať), preto proces uzdravovania prebieha u niekoho dlhší, či kratší čas.

Objem: 150 ml.

Spôsob užívania:

3 kvapky rozmiešané v 15 ml vody 1 až 2 x denne

KONTRAINDIKÁCIE: PRI DODRŽANÍ ODPORÚČANÝCH DÁVKOVANÍ A RÁD : ŽIADNE

INDIKÁCIE:

• Ochorenie pľúcne

• Akútna aj chronická bronchitída

• Chronická pneumónia

• Pneumoskleróza

Pri užívaní podľa rozpisu individuálnej dávky je možné užívanie doplniť inhaláciou. Po použití Salutemu v ultrazvukovom inhalátore 2-3ml pre jedno sedenie, 2x denne - dochádza k zlepšeniu všetkých príznakov už 3. - 5. deň.
Ochorenia kĺbov a periarticulárních tkanív (okolie kĺbov):

• Artritídy

• Artrózy

Užívání individuálne dávky podľa rozpisu je možné doplniť aj kompresnými obväzy. Priložte kompresný obväz na problémovú oblasť na 30 minút až 3 hodiny.

Ochorenie tráviacich orgánov:

• Chronický zápal, vredová choroba žalúdka a dvanástnika

• Chronické zápchy, kolitídy

• dysbakterióze

• Zápaly pankreasu

Ochorenie pečene a žlčníka:

• Hepatitída A, B, C, D, E, G

• Zápal žlčníka

Ochorenie obličiek:
• Piesok a kamene v obličkách

« späť