kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

NAJ výživové doplnky

Cordyceps 525 mg x 90 kapslí 

Vaša cena:
Bežná cena:38,00 €
Ušetríte - zľava:36.84% / 14,00 €
Dostupné množstvo:2
Množstvo:
Cordyceps 525 mg x 90 kapslí

Kordyceps, takzvaná húsenicová huba, ktorá parazituje na larvách hmyzu. Prisaje sa na nich a vyciciava z ich tela potrebné živiny pre život. Rastie v horských oblastiach Tibetu v Číne. Botanicky patrí do ríše húb a za ostatných 1200 rokov je označovaný za jeden zo zázrakov medzi tradičnými čínskymi bylinami. Číňaňia veria, že pôsobí liečivo na všetky ochorenia a je ficiálne uznávaný Čínskou tradičnou medicínou a Tibetskou medicínou. Jeho výskyt modernej medicíne jeho účinok tiež potvrdzuje. Prostredníctvom vedeckých postupov sa huba spracúva do formy kapsúl. Produkcia doplnku výživy kordycepsu je prísne sledovaná tak, aby dosahovala najvyššiu možnú kvalitu.

Kordyceps je vysoko cenenou zložkou čínskej prírodnej medicíny. Vďaka svojmu protizápalovému účinku je nazývaný prírodným antibiotikom bez vedľajších účinkov, vyhľadáva v tele zápaly a pôsobí na ne. Tradične sa používa na dýchacie ciesty a oslabení imunitného systému, je tiež známy svojou širokou oblasťou použitia pri prevencii a liečbe rôznych ochorení.

Kordyceps pri pravidelnom užívaní prináša celkové blaho vašmu organizmu vo všeobecnosti, pretože pôsobí širokospektrálne. Zvýši sa Váš výkon, poklesne únava a budete sa cítiť zdravší. Výrazné efekty sú pozorované u ľudí, ktorí sú náchylní na infekcie.

Kordyceps má všestranné regeneračné účinky na hlavné orgány tela. Ako všestranný preventívny, regeneračný a posilňujúci prostriedok upevňuje celkové zdravie človeka. Ovplyvňuje mnohé systémy ľudského organizmu, zahŕňajúc obehový, respiračný a imunitný systém, ako aj pečeň, obličky a rozmnožovacie orgány. Používa sa aj ako pomocná látka v prípade onkologických ochorení.

Cordyceps pôsobí priaznivo na funkciu obličiek u zdravých ľudí a zmierňuje chronické obličkové ochorenia u pacientov. Po užívaní cordycepsu krvný kreatinín a močový nitrogén klesá, hemoglobín narastá. To vedie následne k zlepšeniu funkcie obličiek.Okrem toho zvyšuje libido, pôsobí proti hypoxii, únave a má priaznivý vplyv na prostatu. Cordyceps vplýva priaznivo na bronchitídu, pretože rozšíri priedušky a uvoľní kašel. Okrem toho priaznivo pôsobí na astmatikov a zabraňuje vzniku empfyzému. Cordyceps nie len že má protirakovinové účinky, ale redukuje negatívne vplyvy chemoterapie a rádioterapie. Cordyceps zlepšuje funkcie pečene a významne pomáha pacientom s cirhózou pečene a pečeňovým ascitesom.

U starších pacientov sa zlepšuje prekrvenie (odolnosť na chlad zlepšená), klesá únava, zlepšený Tinnitus (zníženie pískania v ušiach), zlepšená Nyktúria a amnézia. U pacientov dochádza k nárastu aktivity superoxidu dismutázy, čo je dôležitý faktor pre odstraňovanie voľných radikálov z organizmu, ktoré sú príčinou rýchleho starnutia buniek v organizme – antiaging efekt.

V Číne sa testoval účinok na 38 pacientoch s rôznym druhom arytmie. Pozitívne účinky sa dosiahli v liečbe tachykardiálnej a bradykardiálnej srdcovej arytmie, pričom s nárastom dĺžky liečby Cordycepsom stúpalo aj zlepšenie srdcovej arytmie. U pacietov so supraventikulárnou arytmiou sa stav zlepšil čiastočne alebo úplne – viditeĺné na EKG.

Dávkovanie: 1 kapsula jeden až dvakrát denne s jedlom

Min. trvanlivosť do 03 / 2019

« späť