kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

NAJ výživové doplnky

Alfalfa 650 mg x 250 tabliet 

Vaša cena:
Bežná cena:36,00 €
Ušetríte - zľava:66.67% / 24,00 €
Dostupné množstvo:2
Množstvo:
Alfalfa 650 mg x 250 tabliet

Tiež ako lucerna je v alternatívnej medicíne používaná už celé stáročia. O jej účinkoch vypovedá aj názov al-fal-fa, ktorý pochádza z arabčiny a znamená "otec všetkých potravín". Keďže ide o strukovinu, nie obilninu, sú jej účinky z trojice tu popisovaných zelených nápojov najviac odlišné.

Hlavným rozdielom je vysoký obsah bielkovín, asi 40%, teda najviac zo všetkých známych potravín (toľko ich nenájdeme ani v mäse). Práve ony majú v spojení s ďalšími zložkami výrazný anabolický efekt (tj. podporujú výstavbu svaloviny a ďalších tkanív), čo z nej robí ideálny potravinový doplnok pre športovcov, ťažko pracujúcich a osoby v rekonvalescencii. Dokonca sa používa aj ako doplnok stravy kulturistov. Na rozdiel od predchádzajúcich dvoch preparátov je vhodná skôr pre osoby s tzv. rýchlym spaľovaním, čo sú tí, ktorí potrebujú mať v strave veľa mäsa.

Alfalfa predstavuje i jeden z najčastejšie používaných prostriedkov proti reumatizmu, pôsobí diureticky a účinne pomáha pri liečbe zápalov močových ciest a prostaty. Tým však výpočet jej pozitívnych účinkov nekončí...

Obsahuje rad dôležitých vitamínov a minerálov, najmä fosfor, železo, horčík, sodík, vápnik, vitamín C, K, chlorofyl, aktívne enzýmy a ďalšie zložky. Vďaka tomu priaznivo ovplyvňuje bunkový metabolizmus a pomáha chrániť a regenerovať organizmus. Spomaľuje starnutie, zvyšuje fyzickú silu a zdatnosť. Chráni organizmus pred škodlivým pôsobením voľných radikálov. Šetrne detoxikuje. Upokojuje tráviaci trakt a podporuje trávenie. Zlepšuje stav diabetikov. Prehlbuje prácu srdcového svalu a zlepšuje zrážanlivosť krvi.

Účinky lucerny nastupujú pozvoľna, ale sú veľmi intenzívne. Neodporúča sa však jej dlhodobé užívanie - po dvoch až troch mesiacoch je vhodné zaradiť minimálne mesačnú prestávku.

Dávkovanie: 3 tablety denne

Min. trvanlivosť do 09 / 2019

 

« späť