kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

NAJ výživové doplnky

Graviola 500 mg x 100 kapslí 

Vaša cena:
Bežná cena:29,00 €
Ušetríte - zľava:51.72% / 15,00 €
Dostupné množstvo:2
Množstvo:
Graviola 500 mg x 100 kapslí

Graviola je strom nízkeho vzrastu, dosahuje výšku do 6 metrov. Graviola je domáca vo väčšine z najteplejších tropických oblastiach Južnej Ameriky, vrátane Amazónie a Brazílie. Všetky časti stromu gravioly sú používané v tropickej prírodnej medicíne - kôra, listy, korene, plody i semená. Rôznym častiam stromu sú pripisované rozdielne vlastnosti a možnosti použitia.

Produkty s obsahom Gravioly sa s úspešnosťou používajú pri liečbe rôznych druhov rakoviny, pomáha liečiť reumu, artrózu, astmu, priaznivo pôsobí na nervovú sústavu, ako pomocný prostriedok pri chrípke. Ovocie tejto rastliny je veľmi obľúbené vo forme šťavy, má kyslú chuť a je veľmi osviežujúce.

National Cancer Institute v USA v roku 1976 začal výskum gravioly, no neboli známe žiadne výsledky až do roku 1995, kedy sa práca konečne začala vyplácať.

NCI teraz podporuje výskum Purdue. Nedávno potvrdila, že vý
ťažky z listov graviola zabil rakovinové bunky a boli obzvlášť účinné v boji proti prostate a karcinómu pankreasu. Ďalšie štúdie preukázali ich vplyv na rakovinu plúc.

Najnovšie štúdie Katolíckej univerzity v Južnej Kórei ukázali, že ú
činné látky majú 'selektívne cytotoxicity' porovnatelné s adriamycínom, liekom historicky používanom pri prsníkoch a hrubom čreve. Ďalšie štúdie uverejnenej v časopise Journal of Natural Products tvrdili, že graviola bola 10.000 krát účinnejšia. Tretia štúdia z Južnej Kórey ukázala, že na rozdiel od adriamycínu, tam nebola žiadna negatívna činnosť na zdravé bunky, zatial čo štvrtá štúdia z Purdue (1997) uvádza, že mnohé nádorové bunky, ktoré prežijú po klasickej chemoterapii a ktoré sú následne odolné voči chemikáliám, boli napadnuté viac - menej agentami Gravioly.

Dávkovanie: 2 kapsule tri až štyrikrát denne

Min. trvanlivosť do 10 / 2018

 

« späť