kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

NAJ výživové doplnky

AHCC Gold 500 mg x 60 vegetariánskych kapslí 

Vaša cena:
Bežná cena:99,90 €
Ušetríte - zľava:24.92% / 24,90 €
Dostupné množstvo:2
Množstvo:
AHCC 500 mg x 60 vegetariánskych kapslí
AHCC je špeciálny imunitný doplnok patriaci medzi najviac skúmaný a podporený viac ako 80 výskumnými štúdiami. Japonsko je vedúca krajina alternatívnej liečby rakoviny a používa AHCC v stovkách kliník rakoviny v Ázii. Táto látka má vysoký imunostimulačný účinok a vo viac ako 700 klinikách je podávaná pacientom v rámci prevencie proti nemocničným infekciám. Denne sa desaťtisíce zdravých ľudí v Japonsku a na celom svete snaží pomocou AHCC pomôcť svojmu telu zabrániť vzniku a množeniu abnormálnych buniek, ktorých rast môže viesť k rakovine, chronickým chorobám, infekciám (chrípka) atď.

Ako AHCC funguje?
AHCC bolo úspešne použité na liečbu širokého spektra zdravotných problémov, od drobných chorôb, ako je prechladnutie a chrípka až po závažné ochorenia ako sú rakovina, žltačka, diabetes a kardiovaskulárne choroby.
Ako je už známe, výživové doplnky sú účinné proti mnohým typom zdravotných problémov. Za množstvom akútnych a chronických ochorení sa skrývajú mnohé faktory, ktoré ohrozujú imunitu. Biologickou odpoveďou AHCC je imunitná odpoveď, ktorá pomáha bojovať proti všetkým druhom hrozieb pre naše zdravie.

Čo je to imunitný systém?
Hlavnou úlohou imunitného systému je chrániť organizmus pred poškodením. Funguje ako skener nášho tela, ktorý vyhľadáva baktérie, vírusy, toxíny, parazity a ďalšie patogény, ktoré napadli ľudský organizmus a majú tendencie zmutovať a stať sa abnormálnymi. Máte dva základné typy imunity: vrodenú a získanú. Naša prirodzená imunita (vrodená) okamžite spustí útok voči akejkoľvek hrozbe. Získaná imunita má pomalšiu reakciu na vytvorenie konkrétnej odpovede na konkrétny mikrób.

Kľúčoví hráči vrodenej imunity tvoria prvú líniu obrany:
• Cytokíny: chemické látky, ktoré pomáhajú imunitným bunkám komunikovať a koordinovať imunitnú reakciu
• NK bunky: biele krvinky (WBC), ktoré rozpoznajú a zničia infikované alebo abnormálne bunky tým, že ich narušia, spôsobia ich poškodenie až úplné zničenie.
• Makrofágy: WBC, pohltia zvyšky baktérií a bunkové pozostatky
• dendritické bunky: WBC, ktoré pozostávajú z B a T buniek. Sú kľúčoví hráči v imunitných reakciách a tvoria druhú obrannú líniu.
• B a T bunky: B bunky (nachádzajú sa v kostnej dreni) a T-bunky (nachádzajú sa v detskej žľaze - týmus) sú to lymfocyty, ktoré sú schopné rozpoznať predchádzajúcich útočníkov a zničiť ich konkrétnou odpoveďou.

Osvedčené výhody AHCC
In vivo a ľudské klinické štúdie preukázali, že AHCC mení aj vrodenú a získanú imunitnú odpoveď, a to:
• zvýšením produkcie cytokínov
• zvýšením aktivity NK buniek až o 300-800%
• rastúce populácie makrofágov, v niektorých prípadoch sú zdvojnásobené
• zvýšenie počtu dendritických buniek
• zvýšenie počtu T buniek až o 200%

Zhrnutie výskumu
AHCC je na svete najviac preskúmaný špeciálny imunitný doplnok, s podporou viac ako 80 výskumných štúdií. Je využívaný vo viac ako 700 nemocniciach a zdravotníckych zariadeniach po celom svete ako štandardný preventívny režim pre prichádzajúcich pacientov aby sa znížilo riziko nemocničných infekcií.

Infekcia
In vivo - Výskum ukázal, že AHCC moduluje imunitnú odpoveď na celú radu infekčných agensov, vrátane vírusu chrípky (bežné chrípky), vírusu vtáčej chrípky ("vtáčia chrípka"), baktérie Klebsiella pneumoniae (spôsobuje zápal pľúc), plesní Candida albicans (ktorú spôsobuje kvasinková infekcia), baktérie Pseudomonas aeruginosa (môžu infikovať akúkoľvek časť tela), a meticilín-rezistentné Staphylococcus aureus baktérie (alebo MSRA, sú voči antibiotikám rezistentné stafylokokové infekcie). V poslednej dobe sa zistilo, že podávanie AHCC zvýšilo ochrannú imunitnú odpoveď na konkrétny Vírus západného Nílu u myší.
Štúdie opakovane preukázali, že myši liečené AHCC pred infekciou týmito patogénmi mali:
• zníženú závažnosť infekcie
• kratšiu dobu zotavovania
• znížená úmrtnosť

Rakovina
AHCC bol použitý s veľkým úspechom u pacientov s rakovinou. Údaje z liečby viac ako 100.000 osôb s rôznymi typmi rakoviny preukázali, že podávanie AHCC bolo pozitívnym prínosom u 60% prípadov. (Kenner s. 15) AHCC je obzvlášť účinná pri rakovine pečene, pľúc, žalúdka, hrubého čreva, prsníka, štítnej žľazy, vaječníkov, semenníkov, jazyka, obličiek a pankreasu. (Kenner s. 15) Klinická štúdia AHCC na 269 pacientoch s rakovinou pečene dokázala: Po operácii, asi polovica pacientov užívala AHCC a druhá polovica nie. Výsledky boli dramatické: na konci desaťročnej štúdie, len 34,5% pacientov užívajúcich AHCC malo recidívu ochorenia, v porovnaní s 66,1% v skupine pacientov, ktorým AHCC nebolo podávané. Podobne, zatiaľ čo 46,8% pacientov v kontrolnej skupine, zomrelo na konci desiatich rokov, menej ako polovica tohto množstva 20,4% osôb v skupine AHCC. Iná štúdia zistila, že AHCC nielen predĺžila život pacientov s pokročilým štádiom rakoviny pečene, ale tiež zlepšila rôzne parametre kvality života, vrátane psychickej stability, telesného stavu a výkonnosti.

Vedľajšie účinky chemoterapie
Chemoterapia so sebou nesie nežiaduce účinky, ktoré sú veľmi stresujúce a predstavujú pre pacienta obrovskú záťaž. Okrem toho, že pacienti bojovali proti rakovine, AHCC im pomohlo zmierniť mnoho vedľajších účinkov chemoterapie, vrátane:
• vypadávanie vlasov: lekári si všimli, že chemoterapia u pacientov užívajúcich AHCC nespôsobila vypadávanie vlasov. Následne in vivo štúdia zistila, že myši liečené pomocou AHCC boli chránené pred chemicky vyvolaným vypadávaním srsti.
• nevoľnosť: klinické štúdie v Kórei a Japonsku naznačujú, že AHCC výrazne zlepšuje príznaky nevoľnosti a vracania u pacientov liečených pomocou chemoteraopie. (Kenner, s. 18)
• kostná dreň: chemoterapia môže inhibovať funkciu kostnej drene, čo je život ohrozujúci stav, pretože základom imunity organizmu sú bunky tvoriace sa v kostnej dreni. Užívaním AHCC bolo dokázané zvýšenie počtu bielych krviniek u onkologicky chorých o 30%. (Kenner, s. 17)
• poškodenie pečene: Jednou z hlavných nevýhod je, že chemoterapia zabíja zdravé bunky okrem nádorových buniek. Štúdie in vivo dokazujú, že zatiaľ čo myši ktorým bola podávaná chemoterapia mali veľké zvýšenie pečeňových enzýmov (svedčiace o poškodení pečene), hodnoty u myší, ktorým sa podávala látka AHCC mali normálne hladiny. (Kenner, s. 17)

Ochorenia pečene
Dr. Fred Pescatore z Centra pre integračnú a alternatívnu medicínu v New Yorku uviedol, že dosiahli zníženie pečeňových enzýmov u pacientov s hepatitídou pomocou AHCC. To je veľmi dôležitý objav a obrovský prínos v terapii, pretože vysoké hladiny pečeňových enzýmov svedčia o poškodení pečene, ktorým sa týmto spôsobom dá zabrániť. Dr. Pescatore tiež spozoroval masívny pokles vírusovej záťaže hepatitídou C. Jedna prípadová štúdia: pacient 47 rokov, muž, mal vírusovú záťaž pred liečbou na 2.498.200, ktorý poklesol na 499.600 po šiestich mesiacoch na AHCC z čoho vyplýva 80% zníženie vírusovej záťaže v jeho organizme.

Cukrovka – Diabetes
Vyzerá to tak, že AHCC , má niekoľko pozitívnych účinkov aj na diabetikov. V klinickej štúdii uskutočnenej v Japonsku zistili, že 13 diabetických pacientov (všetci ktorí sa zúčastnili výskumu) zaradených do štúdie zaznamenala výrazný pokles hladiny glukózy v krvi a hladiny glycohemoglobínu po užití AHCC po dobu šiestich mesiacov. (Kenner, s. 21) AHCC malo znižujúci efekt krvného cukru a tento efekt bol tiež pozorovaný u zvierat. Diabetes bol vyvolaný u potkanov po injekcii streptozotocínom (STZ). U neliečených (kontrola) zvierat, zvýšenie hladiny glukózy v krvi, zníženie hladiny inzulínu a inzulín-vylučujúce bunky boli poškodené. U AHCC liečených potkanov sa však hladiny glukózy v krvi znížili, zvýšila sa hladina inzulínu a tým nedošlo k poškodeniu buniek vylučujúcich inzulín.

Kardiovaskulárne ochorenia
AHCC bol najprv vyvinutý ako prostriedok pre liečbu hypertenzie a tak niet divu, že niekoľko lekárov podalo správu o jeho pozitívnom vplyve na kardiovaskulárne zdravie. Dr. Fred Pescatore z Centra pre integračnú a alternatívnu medicínu v New Yorku oznámil, že AHCC môže zabrániť stresu vyvolávajúcemu vysoký krvný tlak a poškodenie srdca. Dr. M. Iwamoto z En-Zan-Kai Medical Corporation oznámila, že AHCC má blahodarný vplyv na komorové arytmie, pri ktorom je narušený srdcový rytmus. (Kenner, s. 21)

Stres
Je všeobecne známe, že stres hrá významnú úlohu v etiológii mnohých chorôb. Keď sú ľudia a zvieratá v strese, dochádza k niektorým pochodom v organizme: výroba stresových hormónov, ako je adrenalín a kortikoidy sa zvyšuje, zvyšuje sa produkcia kyseliny močovej a hladiny cukru v krvi stúpa. Štúdie dokázali že po podávaní AHCC, bola udržaná hladina stresových hormónov, kyseliny močovej a hladiny cukru v krvi v norme. Ostatné in vivo štúdie ukázali, že ako silný antioxidant, môže tiež chrániť AHCC pred poruchami spôsobenými oxidačným stresom (stres spôsobený voľnými radikálmi).

Dávkovanie: 2 kapsule denne

Min. trvanlivosť do 04 / 2018

 

« späť