kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

NAJ výživové doplnky

GINKGO BILOBA, Extra Silný Extract, 120 mg x 120 vegentariánskych kapslí 

Vaša cena:
Bežná cena:32,00 €
Ušetríte - zľava:59.38% / 19,00 €
Dostupné množstvo:3
Množstvo:
GINKGO BILOBA, Extra Silný Extract
Ginkgo biloba extra silný extrakt, ktorý je momentálne vo svete najpredávanejším rastlinným extraktom vôbec. Čínska medicína pozná ginko už minimálne 5000 rokov a využívala ho hlavne na liečenie porúch pamäti, porúch koncentrácie, na depresívne stavy, pri závratoch, hučaniach v ušiach, niektorých očných chorobách a bolestiach hlavy. Nové poznatky ukázali, že zoznam chorôb, kde ginko pomáha je oveľa širší.
   
Ginkgo biloba pochádz z Ginkgo stromu a je jeden z najstarších druhov živého stromu. Číňania používajú Ginkgo po tisícky rokov na rôzne problémy. List sa používa k odvodeniu štandardizovaného extraktu. 

Ginkgo biloba bolo poprvé predstavené v Európe v roku 1700 a je momentálne používané na celom svete. Ginkgo biloba je jedným z najviac skúmaných bylín. Číňania používajú Ginkgo bilobu na oslobodenie od astmy, pľúcnych chorôb a tiež používali Ginkgo na zvýšenie sexuálnej energie, reguláci toku krvi a podporovali celkovú životnosť. Ginkgo biloba sa používa v tradičnej čínskej medicíne už viac než 4000 rokov, kde se používa k liečbe astmy a zápalu priedušiek a tiež ako liečba kardiovaskulárnych ochorení. V súčasnej dobe je to najčastejšie užívaný bylinný liek v Európe.
 
Zloženie: Ginkgo dvojlaločné (Ginkgo biloba) - 120 mg extraktu z listov 1 kapsli
vegetariánska kapsula: mikrokryštalická celulóza
kypriaca a protispekávacia látka: oxid kremičitý

Dávkovanie: 1 kapsula jeden alebo dvakrát denne

Min. trvanlivosť do 10 / 2020

Výrobca: Doctor’s Best, Inc.

Pôvod: Spojené štáty

Upozornenie:

Výživový doplnok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Skladovať mimo dosahu detí! Denná dávka sa nesmie presiahnuť!

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006 a nariadení komisie č. 432/2012 nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o produktoch uvedených na tejto stránke sú len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú zákazníkov k tvrdeniam, že majú tieto produkty liečivé účinky. Produkty sú registrované na trhu ako výživové doplnky. Nejedná sa o lieky a nemajú schválené diagnostické a ani liečivé účinky. Všetky uvedené údaje na tejto stránke slúžia pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom. 

 

 


« späť