kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

NAJ výživové doplnky

GABA 500 mg x 100 kapslí 

Vaša cena:
Bežná cena:24,00 €
Ušetríte - zľava:29.17% / 7,00 €
Dostupné množstvo:2
Množstvo:
GABA 500 mg x 100 kapslí

Gama aminomaslová kyselina (GABA) je aminokyselina, ktorá vzniká v mozgu. GABA je odvodená z kyseliny glutamovej pomocou vitamínu B6. GABA je neurotransmiter.

Niekoľko klinických štúdií dokázalo, že užívaním GABA sa stimuluje rastový hormón. Rozdelením rastových hormónov môže zvýšiť svalovú hmotu. GABA je pre kulturistov, Power zdvihákov, bežcov a iných športovcov všetkých úrovní.

GABA má ďalšie pozitívne účinky na telo, kladný vplyv na krvný tlak, znižuje úzkosť a zlepšuje kvalitu spánku. Okrem toho reguluje chuť k jedlu a tým pomáha udržovať optimálnu hmotnosť.

Ideálny čas pre užívanie GABA je tesne pred spaním, v relatívne prázdnom žalúdku. Na lačno znamená približne 45 minút po poslednom jedle. 

Účinky GABA sa líšia od osôb, ktoré ju užívajú, ale sú viditelné obvykle po dvoch týždňoch. Po 6 až 8 týždňoch užívania sa prejavia pozitívne účinky GABA v plnom rozsahu.

Dávkovanie: 1 kapsula 2 až 3 krát denne, najlepšie s džúsom alebo vodou na lačný žalúdok

Min. trvanlivosť do 02 / 2021

 

« späť