kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

NAJ výživové doplnky

Ľubovník bodkovaný / St. John´s Wort / Hypericum perforatum / 300 mg x 250 vegentariánskych kapslí  

Vaša cena:
Bežná cena:53,00 €
Ušetríte - zľava:54.72% / 29,00 €
Dostupné množstvo:2
Množstvo:
Ľubovník bodkovaný 300 mg x 250 veg. k.

Extrakt z ľubovníka bodkovaného obsahuje celú radu účinných látok, z nich hlavná je hypericín. Je to najúčinnejšia známa prírodná látka pôsobiaca priaznivo pri depresívnej a zlej nálade.

Hypericin napomáha priaznivo ovplyvňovať hladinu serotonínu, dopamínu a noradrenalínu, čo sú látky zodpovedné za reguláciu nálady. Kombináciou rôznych mechanizmov tak podporuje emočnú rovnováhu. 

Účinky tejto prírodnej látky sú známe už cez 2000 rokov a bola používaná už v starovekom Grécku. Extrakt z ľubovníka bodkovaného je pre svoje priaznive účinky stále viac obľúbený a je jedným z najužívanejších prírodných doplnkov v USA. V Nemecku sú veľmi obľúbené a užívané registrované lieky na bázi hypericínu.

St. John´s Wort sa tiež používa ako nervové tonikum pre úzkosť. V štúdiách podávali ľubovník bodkovaný ambulantne, ľuďom trpiacich miernou až strednou depresiou a bolo zistené, že  St. John´s Wort pôsobil účinnejšie než placebo a mal rovnaké účinky ako niektoré štandardné antidepresanty. 

Zloženie: Ľubovník bodkovaný (Hypericum perforatum) - 300 mg  extraktu z kvetu v 1 kapsule
vegetariánska kapsula: celulóza
emulgátor: stearát horečnatý (rastlinný zdroj)
regulátor kyslosti: oxid kremičitý
prídavná látka: ryžová múka

Dávkovanie: 1 kapsula 3 krát denne s jedlom, doporučujeme užívať s produktom 5-HTP a GABA

Min. trvanlivosť do 12 / 2020

Výrobca: NOW FOODS

Pôvod: Spojené štáty

Upozornenie:

Výživový doplnok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Skladovať mimo dosahu detí! Denná dávka sa nesmie presiahnuť! V prípade užívania liekov na predpis sa o užívaní poraďte s lekárom! Nepresiahnut dennú dávku 3 kapsúl!

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006 a nariadení komisie č. 432/2012 nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o produktoch uvedených na tejto stránke sú len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú zákazníkov k tvrdeniam, že majú tieto produkty liečivé účinky. Produkty sú registrované na trhu ako výživové doplnky. Nejedná sa o lieky a nemajú schválené diagnostické a ani liečivé účinky. Všetky uvedené údaje na tejto stránke slúžia pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.  

 


« späť