kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

NAJ výživové doplnky

Koenzým CoQ10 plus BioPerin 100 mg x 120 kapslí 

Vaša cena:
Bežná cena:42,00 €
Ušetríte - zľava:54.76% / 23,00 €
Dostupné množstvo:3
Množstvo:
Koenzým CoQ10 plus BioPerin

Obsahuje čistý, vegetariánsky koenzým Q10 plus BioPerin. CoQ10 je živina, ktorá funguje ako katalyzátor nevyhnutný pre správny priebeh biochemických a biologických procesov v našom tele.

Je dôležitý pre tvorbu energie v tele a je zároveň dôležitým antioxidantom.

Prípravok sa odporúča užívať v situáciách, kedy sa očakáva nadmerné zaťaženie, napr. zvýšená telesná aktivita, jarná únava, dovolenka a letné obdobie (znižuje škodlivé pôsobenie UV žiarenia na pokožku a oči).

Prípravok podporuje imunitný systém.

BioPerin je bylinný extrakt z čierneho korenia - podporuje vstrebávanie živín, zefektívňuje využitie aktívnych rastlinných látok a stopových prvkov v organizme.

Koenzým Q10 je súčasťou bunkových mitochondrií a preto je v tele nevyhnutný. S vekom však jeho produkcia klesá, čo môže viesť k zdravotným problémom a úbytku energie. Tomu však môžeme predchádzať pravidelným užíváním.

Zloženie: Koenzým Q10 (100 mg v 1 kapsli)
Čierne korenie (piperis) - 5 mg extraktu z plodov v 1 kapsli
vegetariánska kapsula: mikrokryštalická celulóza
emulgátor: stearát horečnatý (rastlinný zdroj)
kypriaca a protispekávacia látka: oxid kremičitý
prídavná látka: ryžový prášok 

Dávkovanie: 1 kapsula denne s jedlom 

Min. trvanlivosť do 02 / 2021  

Výrobca: Doctor’s Best, Inc.

Pôvod: Spojené štáty

Upozornenie:

Výživový doplnok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Skladovať mimo dosahu detí! Denná dávka sa nesmie presiahnuť!

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006 a nariadení komisie č. 432/2012 nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o produktoch uvedených na tejto stránke sú len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú zákazníkov k tvrdeniam, že majú tieto produkty liečivé účinky. Produkty sú registrované na trhu ako výživové doplnky. Nejedná sa o lieky a nemajú schválené diagnostické a ani liečivé účinky. Všetky uvedené údaje na tejto stránke slúžia pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom. 

 


« späť