kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Ochrana pred sledovaním a odpočúvaním - Antišpionážna technika

Detektor skrytých kamier WiFi aj káblové , detektor ploštíc VHF , UHF , GSM, 1MHz~6500MHz 

Vaša cena:
Bežná cena:99,00 €
Ušetríte - zľava:45.45% / 45,00 €
Dostupnosť:Bežne dodávame do 5 dní
Množstvo:
Detektor skrytých kamier1
V prípade, že je miniatúrna kamera s pinhole ( micro ) objektívom správne ukrytá, je takmer nemožné ju odhaliť. A má nepretržité napájanie , môže byť vo Vašom okolí aj niekoľko mesiacov. Klasické rádiové detektory odhalia len bezdrôtové kamery. No ak je použitá káblová kamera alebo fotoaparát VF detektormi ju neodhalíte, preto je nutné použiť tento spektrum detektor. Detektor odhaľuje objektívy, tzn. je jedno, či je kamera aktívna, alebo neaktívna.

Skontrolujte si Vašu kanceláriu, svoj domov, alebo hotelovú izbu na služobnej ceste alebo dovolenke či nie je niekde umiestnená skrytá kamera. Sú vmontované v rámoch obrázkov, v rádiu alebo v rohu steny v miestnosti. Je preto opodstatnené ak tento detektor máte stále pri sebe.

 Hlavné funkcie:

 • Detekovanie všetkých typov objektívov CCD aj CMOS.
 • Vstavané ultra silné LED diódy.
 • Priezor pre Vaše oko so špeciálnym filtrom.
 • 6 módov frekvencie a typu svietenia LED.
 • Vstavaná nabíjateľná Li-ion batéria.
 • 5 hodinový nepretržitý chod.
 • 14-30 dní pohotovostný režim.
 • nájde dokonca aj ploštice vysielajúce v pásme GSM, VF, RF, GPS, skenuje pásmo od 1MHz - 6000MHz
Technické parametre:
 • Rozmery: 65 x 48 x 15 mm, 38g
 • Napájanie: vstavaných 3,7V, 500mA
 • Adaptér 5-6 V
 • Spotreba : pod 100mA

V dnešnej dobe je všetko sledované a ak máte záujem odhaliť aspoň časť neželaných zvedavcov, skúste to pomocou tohoto najlacnejšieho, ale účinného detektoru. Vyspelé technológie a revolúcia miniatúrnej veľkosti zariadení spôsobila, že v súčasnosti Vás už môže ktokoľvek neobmedzene sledovať. Neviditeľné kamery v skúšobných kabínkach, na toaletách, v hotelových izbách, ako aj ploštice nasadené vo Vašom okolí, automobile, alebo vo firme.

Vyhnite sa problémom a odhaľte prípadné skryté zariadenia vo Vašich priestoroch skôr, ako by mohol niekto o Vás získavať dôverné informácie a narušovať Vaše súkromie. Odhaľte aj vy aspoň časť neželaných zvedavcov, ktorí sa Vám nabúravajú do súkromia. Prekuknite ich týmto špeciálnym detektorom.

Tento detektor nespolieha len na detekciu VF - RF signálu z bezdrôtovej kamery alebo oscilátora. Nájde aj káblové kamery. Zariadenie používa ultra svetlé 6 LED diód, ktoré vytvárajú silné reflexie k odhaleniu. Do peering prostredníctvom zobrazovanie okien uvidíte odraz od dúhovky na kameru, s 5 rôznymi blikajúcimi frekvenciami lesklý LED budete môcť vyhľadať aj najmenšiu kameru a rýchlo skenovavať Vašu izbu.

Rusky video:

http://www.youtube.com/embed/t0Tt6dLN2FE


« späť