kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Sledovanie a odpočúvanie - Špionážna technika

GSM špionážna ploštica , GSM odpočúvacia ploštica 

Vaša cena:
Bežná cena:49,00 €
Ušetríte - zľava:26.53% / 13,00 €
Dostupné množstvo:0
GSM špionážna ploštica 1

Jednoduché sledovanie objektov, v ktorých sa práve nenachádzate osobne, záznam prednášok, rokovaní, atď.
Nepoužívať na sledovanie ľudí bez ich súhlasu !

Po zavolaní na číslo danej sim karty zariadenie prichádzajúci hovor automaticky príjme a vy budete môcť počuť tak všetko to, čo sa v danom prostredí odohráva. LED diódový indikátor Vám pri vložení sim karty dá svetelným signálom na javo pripravenosť ploštice, hneď akonáhle zhasne je zariadenie pripravené. Podmienkou je zrušiť ochranu PIN kódom na danej sim karte.

Zariadenie je odblokované pre všetky typy operátorov a v prípade, ak máte na karte aktívny roaming, odpočúvanie je možné realizovať aj zo zahraničia. Silná až 320mAh integrovaná nabíjateľná batéria sa stará o dodávku energie pre pohotovostný režim až 10-tich dní! Aktívny odposluch je možné tak vykonávať bez prerušenia až 4 hodiny. Odpočúvacie zariadenie je vyrobené z tvrdeného plastu o výdrži v tepelnom rozpätí od -40°C do +50°C. V balení nájdete taktiež praktickú nabíjačku a USB kábel, ktorý slúži na nabíjanie zariadenia aj cez Váš počítač. Rozmery len 5,2 x 3,8 x 1,5cm/ váha 28g.


Len pár typov a postrehov ako využiť plošticu:

* Nechajte nabitú plošticu v aute a zabránte tak prípadnému odcudzeniu či nesprávnemu zaobchádzaniu s ním.
* Ochránte Vaše deti pred potencionálnym nebezpečenstvom, budte vždy o krok v pred a nenechávajte nič náhode.
* Pri použití v administratívnej oblasti si plošticu určite obľúbite pri situáciach typov ako: kontrola činnosti práce zamestnancov, brigádnikov či akejkoľvek inej osoby, ktorá sa nachádza v danom priestore.

Hlavné prednosti zariadenia:

* Ploštica neprodukuje žiaden zvuk, nevyžaruje žiadne teplo a nevydáva žiadne svetelné efekty
* Zariadenie je odblokované pre všetky typy operátorov
* Možnosť realizovať odpočúvanie kdekoľvek na Zemi
« späť